Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális ez eciginél vagy...

Normális ez eciginél vagy valami nem oké vele?

Figyelt kérdés

Ego CTwist aksi és egy Kanger T3D patron a készletem.

Kedden vásároltam és hát ha legkissebb volton ha legnagyonnon szívom és ha lassan ha gyorsan akkor azürcsög, partog volt hogy a nyelvemre pattant egy kis lögyi is. És moatmár azt is elkezdi hogy vagy 3 vagy 7et villog ami elvileg zárlat miatti tiltás. És nagyon felmelegszik a patron alja ahol csatlakozik az akksira. Megtörölgetem papírzsepivel az akksit a porlasttót is megnéztem már hogy nem e lazult ki.

Mitől lehet ez?

Esetleg 3 ezer környékén tudtok jobb pateont erre az akkumulátorra vagy ez így megfelelő?

Köszönöm



2015. jan. 30. 22:49
 1/2 anonim válasza:
A leírtak egyvalamire utalnak: a tartályt nem jól töltötted fel, azaz a középső csőbe folyadék került, ami nagyon nem jó! Tanács: öntsd ki a tartályból a löttyöt, a középső csőből fújd ki a folyadékot, a tartály és az aksi csatlakozópontját töröld szárazra, töltsd fel normálisan a tartályt (a középső csőbe NEM KERÜLHET FOLYADÉK!) és szívd az e-cigidet.
2015. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hetente 1x takarítsd ki, nekem akkor pattog meg szörcsög ha már takarítani kell:) leírás biztos van hozzá, neten keress a te típusodhoz megfelelőt.
2015. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!