Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt közületek valakinek...

Volt közületek valakinek naponta többször füvező párja? Ha igen, hogy zajlott vele az élet?

Figyelt kérdés

Párommal pár hónapja vagyunk együtt, nem magyar, külföldi. Nem is Mo-n él. Angolul szoktunk beszélgetni... de ez most lényegtelen. Minden nap füvezik. Nem most kezdte, úgy kb 9-10 éve. Mikor megismerkedtünk, már akkor bevallotta "mivel foglalkozik". Nagyon értelmes ember, nagyon jól olvasott, sokat tud és jól informált a világgal kapcsolatban. Nem igazán zavart és most se igazán zavar amit csinál. Tudom jól hogy ez az egész csak Mo-n fokozottan illegális, külföldön ahol most mi vagyunk, nem. Sőt, szeretnék legalizálni de ez is mindegy most...

Nagyon szeretem, de nem tudom hogy a jövőben mire számíthatok vele. A magyar ember eléggé begyökeresedett ebben a témában, viszont én nyitott vagyok. Nem szeretne a 21. századi társadalomban élni, pénzzel foglalkozni, pénzt keresni. Eléggé elvont és úgy gondolja hogy hamarosan 5-10-20 éven belül vége a világnak, csak másmilyen formában. Nincsenek céljai, nem tudja mi lesz. Itt felhívnám a figyelmet arra, hogy nem is szeretne ebben a 21. századi pénzéhes-hajhász-mindentvegyélmeg társadalomban élni. Ez egy életszemlélet amit szerintem én is támogatok hiszen egyszer úgyis összedől ez a világ - sokáig nem tartható fent. Előjön benne sokszor a leszarom füves érzés, kinyitja a dolgokat (szekrény, üveg, doboz), és otthagyja. Minden a földön hever, igénytelen a rendre/tisztaságra. Ezek nem hiszem hogy kapcsolatrobbantó problémák lennének, de mégis ezt hogyan lehetne kezelni? Megszökni nem szeretnék :) Egyéb ötlet? Van/volt valakinek füves párja? Hogyan kezelted a dolgot vele? Hogy nézett ki egy hétköznapi nap vele?


Köszi, Vé. 23/L



2014. júl. 20. 19:46
 1/3 anonim válasza:
47%
En pont az ilyen szemelyisegzavar miatt szakitottam a parommal. Kertem h valtozzon nem valtozott kertem h tegye le a cigit .. Addig jutottuk h kevesebbet szivott. Ugyhogy az en helyzetemben kette valtak utjaink. 18/L ( egyetertek azzal h ez a vilag ossze fog omlani, de amikor en is fuveztem felerosodott bennem )
2014. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el a füvet, sőt, bizonyos értelemben véve kifejezetten tisztelem. Magamon is tapasztaltam, hogy kreatívabbá, elfogadóbbá, lazábbá teheti az embert hosszútávon is. De azért túlzásba vinni nem jó és ezt is magamon tapasztaltam meg. Én csak kb fél évig toltam napi szinten, aztán lassítottam (jelentősen), mert már egyszerűen nem volt jó, lefárasztott, betompított, túl sok volt, feleslegesen sok. De erre az embernek magának kell rájönnie. Meg aztán mind különbözőek vagyunk és az is tény, hogy egyesek így is tudnak élni. Nekem is van 40 feletti családapa ismerősöm, aki már vagy 20 éve napi rendszerességgel tolja és el boldogul.

Szóval, ha bejön így, ahogy van, akkor próbáld meg elfogadni így, ahogy van. Aztán, ha ez neked sok, próbálhatsz kompromisszumot kötni vele, de arra ne számíts, hogy egyik napról a másikra meg fog változni.

2014. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van, jól látja a dolgokat. Nem azt mondom hogy mindenkinek füveznie kéne de mennyivel másabb lenne minden ha az emberek hasonlóan gondolkoznának és nem a pénz motiválná őket. Sokan elfelejtették hogyan kell élni..:)
2014. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!