Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen alsó kazános partont...

Milyen alsó kazános partont vegyek? Eddig Kanger T3S-t használtam, de folyamatosan folyat, és 2-3 naponta cseréltem a kazánt, mert égett íze volt.

Figyelt kérdés
A felső kazános megoldás egyáltalán nem szimpatikus, valahogy nem adja azt az érzést. Viszont eltelt lassan fél év, mióta utoljára e-cigiztem, és azóta kijött jónéhány újdonság és nem tudok eligazodni. Olyat pedig nem szeretnék venni, amivel állandóan csak szenvedek, és megunom azt is. T3S-hez ráadásul nekem kellett mindig a kazánbelsőt csinálni, mert a gyáriban kevés az üvegszál, és kb meleg liquidet szívtam, nem gőzt. MOD készletet nem szeretnék, eGo-T 1100-as, ill EGO-CE5 900-as aksim van, esetleg egy Twist aksira beruházok, ha a meglévők nem bírják az ajánlott és kipróbáltan jó patront/kazánt, de komolyabb szerkezetet nem szeretnék. Köszi a válaszokat előre is! :)

2015. jan. 31. 20:22
 1/4 anonim válasza:

Egyéni vélemény: akkuból nem ártana egy változtatható feszültségű, nagyon nagyban növeli az élvezeti értéket. A Twist működik, rendben van, de már az is elég elavultnak számít. Ha feltétlenül csőformát akarsz, akkor pl. a vPulse akku igen jó minőségű és nagyobb a kapacitása is. Ha nem fontos a forma, de azért ne legyen túl nagy, akkor iStick vagy Smok XPro M-sorozat (M22, M50 stb.) például beépített akkuval, vagy Cloupor Mini cserélhető akkuval, ezek jól használható varivoltos/wattos dobozkák.


"Feltétnek" amit most használsz, az megint csak elég régi cucc, vannak már sokkal jobbak. A jelenlegi akkuidon ami nem nézne ki nagyon bután, az egy Protank mini, Genitank mini például. Ha beruházol egy jobb akkura, akkor normál méretű Aerotank, Genitank jó barátja a vPulse-nak, a dobozkákra meg már tehetsz még nagyobb tankot is, pl. ugyanezek Mega változatát, Smok GDC-t.

2015. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Amint eljutok odáig, hogy anyagilag megengedhetek magamnak egy nagybbacska beruházást, beszerzek ezt azt. Jobb is, hogy rákérdeztem, mert magamtól nem tudtam volna választani, szóval köszi mégegyszer! :)
2015. febr. 1. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol veszed a T3s-es kazánt?

Nem teljesen egyformák, ott vedd a kazánt, ahol a patront is vetted.

Van amelyik kicsit rövidebb, van amelyik kicsit vékonyabb. Elvileg (a táblázat szerint) jók a T3s-hez, aztán mégsem az igazi.

2015. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ott vettem a kazánt, ahol a patront is, mégse volt jó, szinte mindig folyatott. Pedig egyébként szerettem, amikor éppen működött, mert jó sok gőzt csinált, meg finom is volt. Valószínűleg "gyenge" volt nekem, viszonylag gyorsan szívom a rendes cigit is, lehet, hogy azért folyatott, mert túl erősen szívtam, hogy megfelelő mennyiségű gőz képződjön, meg felteszem ezért égett meg olyan gyorsan a fűtőszál is. Remélem ha beszerzem az erősebb szerkezetet, akkor nem lesznek ilyen problémáim.
2015. febr. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!