Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szülésznők ill. ápolónők kb...

A szülésznők ill. ápolónők kb naponta hány órát és hogyan tudnak aludni? Nem kell folyamatosan egyhuzamban akár 24órát ébren lenniük?

Figyelt kérdés
Lehet az egyik ágon tanulnék tovább, de mikor álmos vagyok, és ásítok, akkor kiugrik az állkapcsom :S olyankor ha tudok mindig lefekszek aludni. Ezt a kórházakban nem tudnám egyáltalán kivitelezni??
2010. febr. 15. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ápolónő vagyok és 12 órás műszakban dolgozom.Ez azt jelenti hogy reggel 6-tól este 18-ig,majd másnap 18-tól reggel 6-ig dolgozom.Van időm kialudni magam.De ezt most nemigazán értem!Azért fekszel le aludni mert szószerint kiugrik az állkapcsod vagy csak egyszerűen azért mert álmos vagy???
2010. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végülis arra akartam kilyukadni hogy ha dolgozol akkor a kutyát sem fogja érdekelni hogy te fáradt vagy.A melót akkor is elkell végezni! :)

(Első voltam)

2010. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát álmos is vagyok azért ásítok, perszen ébren tudok maradni, csak sokszor annyira zavar, ha folyamatosan kiakad, hogy jobb lenne lefeküdni.

Amúgy mennyi a netto átlagkeresetük? Egy szülésznő többet keres mint egy ápolónó? De telítettebb is a szakma belőlük...nem?

2010. febr. 15. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem túl sokat keresnek!Az egészségügy a legalulfizetettebb szakma sajnos!! Ebből nem fogsz meggazdagodni az tuti.Egyébként átlagban olyan 80-90 ezer forint a fizu de területenként ez válzozó.Pl. az ITO-n több a fizetés.Meg az sem mindegy hogy mi a végzettséged.
2010. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás ápolónő és szülésznő is 120ezret keres. Ha van diplomája.

Egyébként szakápolókból van hiány, úgyhogy szülésznőként könnyebb elhelyezkedni.

De ha te inkább aludnál, mint dolgoznál, akkor nem az egészségügy a legjobb választás számodra.

2010. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!