Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudtam h babat varok, nem...

Nem tudtam h babat varok, nem is szamitottam ra de 3 hetig folyamatosn dohanyoztam. Mik a kovetkezmenyek? A baba mar nem lesz egeszeges? Elvetelhetek igy? Vagy abortuszra menjek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek lehet egészséges, sőt, minimális az esélye annak, hogy esetleg kis súllyal születne. Nyugodj meg, dobd ki a cigit, és örülj a babádnak!
2015. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dehogyis, semmi gond. Dobd el a cigit, és innentől vigyázz mindkettőtök egészségére :)
2015. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészséges lesz a babád, nem kell aggódnod! :) Csak innentől vigyázz az egészségedre.
2015. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
persze a szervezeted dugig van méreganyagokkal, és úgy is marad jó hosszú ideig, szóval ha nem dohányzol is fog kapni szerencsétlen gyerek egy csomó mérget a szervezetedből, ne tetézd ezt még azzal, hogy dohányzol is neki.. én nem fogok kedveskedni, meg nyugtatgatni, az én barátnőm is 2* elvetélt, mire a 3. megmaradt. erre akkor kellett volna gondolnod, mikor rászoktál... most max annyit tudsz tenni, hogy nem rontod tovább a helyzetet.
2015. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 4es..a vetélésnek nem sok koze vana dohanyzashoz, csak szólok... 2bnom is elvetelt, egyik se dohanyzott. En is elveteltem, de fejlodesi gondok miatt. Nemhinnem h attol lenne...
2017. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!