Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 5 hónapos terhes vagyok,1...

5 hónapos terhes vagyok,1 szál cigit ha elszívok lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Réggebben dohányoztam , mióta terhes vagyok egy szálat nem szívtam , nagy baj lenne ha most rágyújtanék?

2014. nov. 25. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőmnek napi 3 szálat engedélyezett az orvos, mert azt mondta megőrül a cigi nélkül. De persze rizikó biztosan van benne... De ha 1 szálat szívsz el terhesség alatt az tuti annyira nem gond, persze én nem dohányzom...
2014. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen főleg mert még jobban kívánnád utána. Kitartás :)
2014. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Én engedélyezek neked napi 3 dobozt. Aztán majd jön a koraszülés, inkubátor, nyavalygás. Jó füstölgést.
2014. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Quasar07 ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon gáz.. Már ne is haragudj, de veszélyeztetnéd a gyermeked életét és feladnád az egészségét azért, hogy elszívj egy szál cigit?!

Ez tök önző és felelőtlen dolog.

2014. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Próbálj meg nem rágyújtani!!!!
2014. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Soluna válasza:
100%
Szia! Próbálj meg nem rágyújtani. 1 száltól nem lesz baja. Inkább csak , hogy jobban fogod kívánni! Gondolj arra, hogy amikor te cigizel a baba "köhög". Cigi helyett beszélgess vele. :) Én is ezt tettem. Akaraterő kell hozzá de menni fog! Kitartás
2014. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Okozhat.

Szerencsétlen gyerek rögtön érzi, és elkezd fuldokolni. Aztán, ha ez megy tovább (márpedig megy majd, mert csak elkezdeni nehéz), akkor esetleg hiányzik majd egy-két alkatrésze. Vagy az agyából valamennyi.

Majd meglátod a képességein később.


Az orvosok azért szoktak engedélyezni valamennyit, mert az még rosszabb, ha őrült fúriaként tombolsz az egész terhességed alatt, és vörös ködben mozogsz folyamatosan a nikotinhiány miatt. Akkor inkább meg se szülnéd azt a szerencsétlen babát, aki lesz belőle.


Döntsd el te, hogy milyen erős akaratod van.

Ha nincs, akkor dohányozz. Természetes szelekció végül is.

2014. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3. egy szál cigiről volt szó , nem 3 dobozrol :)

Csak néha jól esne , de nem fogok rágyújtani.

2014. nov. 25. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
most egy szál cigiről van szó, vagy néha jólesne egy -egy szál?... de akkor már miért nem kettő, abban sincs semmi rosz, bár akkor már 3 is lehet, de biztosan a negyedik is belefér... meg az ötödik...
2014. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
igen, ha egyet elszivsz Stephen Hawkings sorsra jut a gyerek.
2014. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!