Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás közrejátszik az...

A dohányzás közrejátszik az immunrendszer legyengülésében?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben sokat voltam beteg, igaz két éve dohányzom,de egy éve abbahagytam a focit, fel is szaladt pár kiló!Most elsődlegesen az immunrendszeremet szeretném megerősíteni,hogy ne legyek ennyit beteg!Tavasztol újra elkezdek sportolni!Egyéb tippek?

2015. febr. 18. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten az is legyengiti, illetve a sport hiánya is
2015. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Igen, közrejátszik.

Egyébb tipp: SZOKJ LE A DOHÁNYZÁSRÓL

még szerintem nem késő (annyira), de h tovább folytatod valószínű tüdőrákod lesz

2015. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a tüdőrák elég lutri, lehet,hogy közrejátszik a dohányzás a kialakulásában,de anélkül is kialakulhat....

Most 19 éves vagyok!Elsősorban a sportot kezdem újra,és ha hátráltat a cigi, akkor lerakom!!(jelenleg kb 20 méternél többet nem tudok sprintelni)

2015. febr. 18. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Természetesen közrejátszik.
2015. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mész át naponta tízszer az autópályán keresztbe, akkor is előfordulhat, hogy elütnek egy nap. Átmész az autópályán?


Ha nem mész el egy háborúba lövöldözni, akkor is előfordulhat, hogy egy nap lelő valaki. Elmész egy háborúba?

Mindegy?


A lutri fogalmád kicsit félreérted, de a te életed, és a halálod is a tiéd lesz. Engem csak annyiban érint, hogy kevesebb ember lesz, aki termeli a GDP-t, és több, akit gyógyítani kell az én TB-mből.

2015. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze hogy közrejátszik
2015. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem a lutris baromságod az, amivel az összes dohányos nyugtatgatja magát. És ezt a "majd ha..." dolgot haggyad a pics@ba, ugyanis így soha nem fogod letenni, fogadd el, hogy ha nem teszed le, meg fogsz halni, lehet, hogy csak húsz év múlva, de igen valószinű hogy tüdőrákos leszel. Én ismerek olyat, aki dohányzott, most rákos, és azt kívánja, bárcsak okosabb lett volna. Szerintem ezt te sem kívánod magadnak
2015. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ismerek olyyat aki 50 éve dohányzik és semmi baja nincs tőle (mamámék őt szokták hívni ha bármi elromlott, de valami miatt le kellett amputálni a lábát, már a fene tudja miért) , meg olyat is aki dohányzás nélkül lett tüdőrákos úgyhogy ez nagyon véletlenszerű, hogy kire hogy hat, de ha ne vegyük számitásba a tűdőrákot, hanem magát a tüdőt. A sok kátránytól összezsugorodik, megtelítődik minden ganajjal így kevesebb levegőhöz fogsz tudni hozzájutni ha visszaállsz a sportolásra, ezáltal hátráltatni fog téged. (lehet, hogy nem a legpontosabb az ok okozati viszony, de akkor is fulladozni fogsz miatta)
2015. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

ha ismersz 1 olyat aki dohányzik, és semmi baja, az nem jelent semmit. Ha ismersz feleannyi ilyet, mint amennyi tüdőbeteg dohányos van, akkor azt mondom, hogy számottevő.

Elvégre az atombombának is voltak túlélői

2015. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!