Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mandulaműtétem lesz, az orvos...

Sziliikusz kérdése:

Mandulaműtétem lesz, az orvos meg kérdezte hogy dohányzom-e, sajnos anyukámmal mentem így letagadtam. Lehet következménye?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
max annyi,hogy így nem mondta el hogy a műtét után nem ajánlott a dohányzás kb 1 hétig
2015. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor visznek a műtőbe, akkor azért mondd meg, hogy dohányzol, csak anyukád nem tud róla. Ne aggódj, nem tépik le a fejed miatta. :)
2015. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az altató orvos kérdezte meg,de gondolom volt már ilyen mással is. És mivan ha valamelyik elmondja anyámnak?:)
2015. febr. 16. 19:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon parázok.
2015. febr. 16. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

ha altatnak akkor az altatás napján ne gyújts rá, különben az altatóorvos simán kiszagolja és elhalasztja a műtétedet.

egyébként ha nem szagolja ki akkor pedig széthányod az összes cuccodat mikor felébredsz.

az pedig izgalmas egy frissen vérző torokheggel :)

2015. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,előtte 1-2 nappal nem fogok :)

De akkor semmi olyan hogy nem ébredek fel,és hasonló?:D

2015. febr. 16. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!