Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokáshoz ha elszívnék...

Leszokáshoz ha elszívnék annyi cigit amennyit bírok +mégegyet hogy rosszul legyek, egy életre megundorodnék tőle?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve cigizek. Pár éve nagyon csúnyám berúgtam pálinkától (de tényleg nagyon durván), és azóta a szagától is a hányinger kerülget. Ciginél működhet? 20/F
2015. márc. 3. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.. es kitudja mennyit kene hozza elszivnod.. en volt hogy buliba 2dobozzal lazan elszivtam.

Nem ez a modja.. HA tenyleg leszeretnel szokni akkor akarat ero kell. Es egy uj szokas amit beiktatsz a cigizes helyett..

2015. márc. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen megmondom hogyan kell leszokni: nem kell többet rágyújtani!

Apám 35év után tette le, egyik napról a másikra.

Nagyanyám meg több mint 50év után, szóval ez nem olyan mint a pálinka,h majd megundorodsz tőle

2015. márc. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem működne. Ha túl sokat szívsz el egyszerre, a nikotin mérgezés nem épp kellemes!

Én is próbáltam, hogy egyre kevesebbet szívok. Meg csak bizonyos mennyiséget szívhatok naponta. Nem működött nálam egyik sem. Én azt csináltam hogy egyik pillanatról a másikra abbahagytam, kidobtam a cigit és ha megkívántam azt mondogattam magamban hogy nem is dohányzom. Az első 2-3 hét elég rossz volt, utána már eszembe sem jutott.

Mindig vigyáznod kell majd, mert egy dohányos bármelyik pillanatban vissza tud szokni, függetlenül attól, hány éve nem dohányzott már. Megesett ez velem is és sok emberrel még rajtam kívül...

2015. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet utána idővel megkívánod ezért nem jó ötlet.
2015. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehet megutálod, de szerintem pár hét múlva újra kívánni fogod
2015. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy ideig tuti működik, de utána akarnod is kell. Velem is volt, hogy piálás mellett sokkal több elment mint általában szoktam, utána napokig eszembe se jutott. De mivel én nem terveztem letenni ezért visszaálltam. Ha van a leszokás akarata, menni fog.
2015. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért is cigizhettem, mert unatkozok, szar idő is van gyakran és semmi kedvem úgy általában a dolgokhoz. Tudjátok mint a disznóvágás: "sötét van hideg van, öljünk meg valakit!"

Ma egész jó idő volt és nem is éreztem annyira, hogy rá kéne gyújtanom, de azért még elszívtam pár szálat amíg van.

2015. márc. 3. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Én azt hallottam, hogy ez a cigi leszokás nem megy elsőre senkinek, kitartóan kell próbálkozni akár 100x is újra kell próbálni a letevést hátha sikerül.
2015. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!