Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyedi bong készíttetés....

Getrektm9 kérdése:

Egyedi bong készíttetés. Valaki esetleg készíttetett egyedi bongot közületek?

Figyelt kérdés
Üvegbongról lenne szó, arra gondoltam, hogy üvegfúvóval készíttetném el, de kíváncsi lennék rá, hogy kb. mennyibe kerül és hol találnék ilyen szakembert, mert nem nagyon találtam a google segítségével.

#üveg #vízipipa #pipa #bong #egyedi #üvegpipa #bongkészítés
2015. márc. 7. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
valoban draga lenne, talan akkor lenne ra lehetoseg, ha felkeresnel szemelyesen egy uvegkeszito manufakturat, ahol magad is kiprobalhatod a muveletet, vagy megkerheted ( penzert) az ott dolgozokat, hogy keszitsek el azt, amire te gondolsz. bar szerintem annyi fele van mar a piacon, hogy anyagilag jobban jarsz, ha megveszed, es nem is biztos, hogy nem gyartottak meg olyat, amilyet szeretnel.
2015. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elobb lemaradt : talan probald uveg helyett agyagbol elkesziteni sajatkezuleg otthon. az olcsobb, es utana magad festheted, dekoralhatod es a formaja valoban csak toled fugg. :)
2015. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez nem lesz nagy segítség, de kb 10éve még egy osztálykiránduláson, valami ilyen nagyon tradícionális túristás helyen voltunk Bp környékén, volt valami vár rom, meg a környékén parasztházak, bennük múzeumok, meg bőrdíszművesek, meg lehetett nemez kalapot csinálni gyerekekkel közösen, és ott volt egy üvegfújó mester is, akinél ki is lehetett próbálni az üvegfújást... a gond, hogy ez egy egyetemi bulim volt, és be voltam nyomva lsd és thc kombóval, szóval nem tudom felidézni hol volt... :D

de ha nézelődsz ilyen skanzenes helyekről neten, biztosan találsz olyat, ahol lehet találni ilyen tradícionális üvegfújómestert, és azért ők nem szoktak méregdrágák lenni.

2015. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!