Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha az ember cigizik és leakarj...

Ha az ember cigizik és leakarja tüdőzni akkor először csak a szájba kell szívni a füstöt, vagy egyből úgykell hogy a tűdőre menjen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Tüdőre.

De ne érdekeljen, nem jó az. Meg csomó pénz.

2010. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azzal kell levegőt venni. Mintha szívószálat vennél a szádba, és azon szívnád a levegőt. Azzal sem a szádba veszed, és utána le, hanem egyből.
2010. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak kiprobálom de nemtervezem a rászokást.meg nem erre költeném a pénzt.amúgy köszi
2010. febr. 15. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt bekapnád a cigit, vegyél egy kis levegőt, picit, úgy jobb. Ha megvan a kis levegő, egy természetes mozdulattal beveszed a szádba, és mintha továbbra is levegőt vennél, úgy szívod. Egyszer csak kiveszed a szádból, és tovább szívod a levegőt. Szóval úgy kell, mintha simán levegőt vennél, csak oda kell tenni a cigit, mintha mit se zavarna.


Ha a szádba "cuppantod" a füstöt, és utána veszel rá levegőt, akkor nagyon erős lesz, elkap a hányinger, megakad a légzésed, és talán még hányni is fogsz, ezt ne csináld a magad érdekében!


Nem vagyok antidohányos, de a magad érdekében sehogy se tüdőzd le, le is szívd! Én is most próbálok leszokni. Mivel nem tudod hogy kell letüdőzni, gondolom kezdő dohányos vagy, vagy akarnál lenni. Hát ne akarj! Vagy még most hagyd abba, mert később már nem fogod tudni.

Nem oktatni akarlak, tudom hogy nem ez volt a kérdésed, pusztán jóindulatból mondom. : )

2010. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy csak kipróbálod, de nem tervezed a rászokást. Sajnos erről nem te döntesz, vagyis de, te döntesz, csak félő hogy megtetszik, és nem fogsz leállni vele. A haverokra ne hallgass, mond hogy jó hülyék vagytok. Hidd el nem a cigitől leszel menő. Jó, most én beszélek itt, amikor én is a haverok kedvéért próbáltam ki, és itt tartok. Ne érzed, hogy csak a cigivel kerülhetsz be egy társaságba. Sajnos én így éreztem, de te ne kövesd el ezt a hibát. Sőt már meg is bántam, mert csomó lánnyal azért nem tudtam összejönni, mert cigiztem, és ez zavarta őket. Ha fiú vagy, ez elég fontos lehet!; )

Ezt mind saját tapasztalatból írtam, remélem megfogadod a tanácsot. : )


Előző voltam.

2010. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, én is akkor szoktam rá, mikor megtanultam "normálisan" cigizni, és letüdőztem.

Franc abba, aki megmutatta, hogy kell.

2010. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem a haverok miatt puszta kíváncsiság.tinikor gondolom mindenki tudja.biztos nemszokok rá nem akarom ennyire elcseszni az életem meg ha szüleim is megtudnák...hát értitek.am köszi a jóindulatot=)
2010. febr. 15. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindíg beleszívtam a számba a füstöt,aztán mikor kivettem a cigit,jó nagy levegővétellel letüdőztem.Nagyon jó volt.20éven keresztül!Már 3éve leszoktam,1szál se!És ez sokkal-sokkal-sokkal jobb,mint letüdőzni!!!
2010. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"csak kiprobálom de nemtervezem a rászokást.meg nem erre költeném a pénzt.amúgy köszi"


Én is így voltam vele...

2010. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig előbb a számba szívom és azzal a lendülettel mikor kiveszem a cigit letüdőzöm. :S
2010. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!