Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két gyerekkel albérletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyerekkel albérletbe kényszerültem. A bíróság 40 ezer forint tartásdíjat itélt. De nem kaptam csak havi30 ezret. Most leakarja vetetni a tartásdijat, hol fizet hol nem. A tartásdijból levonja a pósta költséget. Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Mért hadja a törvény ,hogy egy ember ezt művelje a saját gyermekeivel? Németországban dolgozik,szegény itt nem ment el dolgozni 120ezerért,de kintről 52ezret igazoltatott.Ügyvédre van pénz gyerektartásra nimcs.
2008. ápr. 18. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az en szuleim is elvaltak sok evvel ezelott. Apam mindig olyan munkat vallalt ahol nagyon kicsi volt a fizetese, tehat nem kellett sokat fizetnie utanam....

Az evek elteltek...megnottem, megertettem dolgokat. Apam sajnos mar nem el, de 40 eves volt mikor rajott, hogy o APA...keso volt. En igyekeztem, de nagyon fajt, hogy anyamat beperelte azert, mert 18 eves korom elott elkezdtem dolgozni, tehat hogy ne kelljen fizetnie....

Mit erez egy gyerek ilyenkor? Hogy kolonc a felnottek hatan.

Miert csinalja ezt nagyon sok apa? Mert nem fogja fel, hogy a penz amivel segit nem a volt felesegnek megy, hanem a gyerekeinek.

Sajnalom, hogy ez tortenik veled es melysegesen egyutt erzek veled. De nincs mit tenni.

A gyerekeitek fogjak mindazt a "szeretetet" visszaadni az apjuknak amit o ad nekik...a gyerekek nem hulyek.

2008. ápr. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gerinctelen, önző, sz@r alak.


És ahogy az előttem szóló megírta, a gyermeketek már olyan serdülőkor környékén maga is rájön erre.

2008. ápr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hóhóhó, ez nem azt jelenti hogy kint nincs bejelentve, ahogy látom írásodbol otthon minimálbérre van bejelentve , de kint rendesen kell hogy legyen bejelentve. az azt jelenti hogy egy magyar cég kiküldi németországba dolgozni. pl van egy húsüzem itt nkint (több ezren dolgoznak és kell az olcsó munkaerö) így csinál otthon is egy céget, és így kiküldi az otthoni cég álltal németországaba dolgozokat. otthon kapja a minimálbért itt pedigk kb 1000 1500 €-t de ez már adozott pénz itt is adózik meg minden. ezt azért csinálják a cégek mert ez az egyik törvényes módja hogy munkaerö mehesen németbe, mert nomrálisan nem adnak munkavállalásit nekik.

de ahogy látom nem a minimál bér után állapították meg a gyerektartást.

a gyerektartást nem mondhatja le, ha nem fizeti te perelheted, ´´es automatikusan vonják akkor majd a számlájárol ami azt jelent, hogy a cége fogja neked elutalni a pénzt nem ö. ez minden adósággal(villany, gáz...) így van. de olyan nincs hogy nem fizet. de arra vigyázz hogy ha látni akarja a gyereket neked köteleséged biztosítani a láthatást(te is ott lehetsz) mert ha ezt nem biztosítod ö perelhet és csúnya vége lehet.

te is fogadj ügyvédet és csikard ki belöle amit csak lehet, ne hagyd magad.

2008. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
szia!fogadj te is ügyvédet,és szedj ki belöle amit csak tudsz!De viszont nem minden apa ilyen!!röviden: a párom is elvált két kislánya van 50ezer gyerektartást fizet mellette ö fizeti a gyerekek iskoláit,zene iskola,uszás,tánc órák,meg veszi a gyerekeknek a ruhákat,cipöket most kaptak 23ft-ért görkorit a lányok,2 hetente mikor nálunk vannak mindent megveszünk amit csak akarnak és a kedves Ex feleségnek ez sem elég,mert igazából csak a pénz számit,és hogy minnél többet lehuzzon a ex férjröl!én senkit nem akarok bántani de attól hogy két ember szétment ugy gondolom ,hogy az anya is tegyen annyit hozzá mint egy apa.mert igazából a párom is meg én is most már csak azért dolgozunk,hogy gyereknek meg legyen minden,holott nekem igazából azokhoz olyan sok közöm nincs,a párom gyerekei szeretem öket aranyossak és elfogadtam öket.ennyi és bocsánat ha valakit megbántottam:)
2008. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi volnék olyan szituációkra mikor valami folytán a Férfinél maradhat a gyerek, a nők vajon mennyire lelkesen fizetnék a gyerektartást???? Egy dolgot mesterien tudnak a nők,szar szemétnek berállítani a gyerek apját, nekem 20 évesen kellett rályönöm hogy valójában az apám volt a jó a rendes anyám meg egy pénz éhes fasszo** r*ban* sajnos mire kiderült az igazság apám belehalt az anyám által okozot hitelek kinyögésébe... Emiat gyülölöm az anyámat és életcélom hogy megnyomorítsam az életétt!
2011. jan. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!