Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezhet, hogy egyetlen gramm...

Létezhet, hogy egyetlen gramm herbáltól megőrüljek?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban kaptam egy kis legál zöldet, 4 cigibe szívtam el, négy napig tartott. Utána néhány hónapig olyan volt, mintha álmodnék, mintha a saját életemet kívülállóként figyelném, mintha a világ és én elkülönültünk volna. Általában rossz hangulatom volt, de ez a használat előtt is elég gyakori volt, alapvetőleg egy negatív ember voltam. De ennyire azért nem.

Rengeteg rossz dolog ért az életemben, és nem is tudom a herbálra kéne-e minden rosszat korlátozni, de szerintem előtte nem volt baj. Már egy egyszerű hétköznapi párbeszédhez (pl. buszon jegyet venni) is tíz perces lelki felkészülés kell, hogy bátorságot gyűjtsek.

Ha beszélek valakinek a herbálról, mindenki elvonóra akar küldeni, holott nem függő vagyok, egyszer szívtam, egy éve. De mintha bezavart volna a rendszerembe. ;-( Arra lennék kíváncsi, hogy más járt-e így, és ha igen, mit tett, hogy jobb lett?

Folyamatos belső párbeszédjeim vannak, nem tudok aludni, az agyam "beszélget", és gondolkozik, holott én ezt nem is akarom.

Félek beszélni, mindenben a rosszat látom, mindenkiben a hátsó szándékot keresem...


2015. márc. 25. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem még 3 éve volt hasonló, akkor én nagyjából egy fél év alatt lettem teljesen jól.. addig néha rámjött a para, hogy örökké úgy maradok, de hálistennek elmúlt szépen lassan az egész.

kitartást!

2015. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :( te is vigyázz magadra!
2015. márc. 25. 23:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Párszor toltam csak ilyet, de abból 0,1 vagy mégkevesebb kellett, hogy 4-en kész legyünk. Tényleg egy késhegynyi. 0,25-ös cigiktől még jó hogy ilyen hatása lett, ha egyedül szívtad el.
2015. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is az a pontos kifejezés, hogy "kész lettem" tőle, mert tudtam magamról, csak azt éreztem, hogy mindjárt meghalok, 500-al dobogott a szívem, tudod, a szokásos herbipara...

Elég ijesztő, hogy egyetlen gramm több mint egy évnyi szenvedést tud okozni.

2015. márc. 26. 15:39
 5/10 anonim válasza:
100%
én ezt próbáltam ki életemben elsőnek xxx szmokot, és 4-5 órán keresztül pánikba esve ültem az ágyam szélén a szobában, és olyan szinten kiütött, hogy nem tudtam felkapcsolni a villanyt. :D
2015. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Velem is ez van , pánikbeteg lettem egyetlen alkalom után és derealizációs/deperszonalizációs zavart is okozott. Miután szívtam pár slukkot teljesen olyan volt mintha aludnék, aztán mikor rájöttem ,hogy ez a valóság nagyon megijedtem és egy iszonyatos pánikrohamom volt, azt hittem meghalok és úgy éreztem senki nem akar segíteni csak hagynak meghalni. Á, borzasztó volt. Még mindig elég rossz a helyzet(kb 3/4 éve) ,de pánikrohamom már vagy egy hónapja nem volt. A szorongás megvan plusz a DR/DP zavar is. Remélem elmúlik és kívánom ,hogy te is legyél jobban!
2015. ápr. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laca.8808 válasza:
Nekem pánikrohamokat okozott egy időben amitől azt hittem, hogy megvagyok halva, a túlvilágon vagyok, meg hasonló tüneteket okozott... bár nekem azért több év alatt napi szintű fogyasztástól alakult ki, amikor leálltam aztán elmúlt de szívtam olyat is amitől kb egy körömnyitől azt hittem, hogy "na most fog elmenni az agyam":O de az már jóval erősebb herbi volt... nem lehet megjósolni a hosszútávú hatásait de hogy pszichikai betegségeket okoz az egészen biztos... nem egy haverom agya ment már el tőle rájuk se ismer még a saját anyjuk se. Én most akarom letenni másodjára...mert hosszútávon tuti bekattansz tőle!! Szerintem ember függő, hogy ki mennyitől kattan úgymond meg :D Csak okosan!
2015. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laca.8808 válasza:
de biztosan elmúlik a dolog ettől nem kell félned! azért nézesd meg magadat egy neurológussal
2015. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elmult mar? Velem ugyan ez volt kb 1-2 evig meg mostis nyomokban bennem van.. De mar csak ritkan jon elo
2016. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Hát, ez egy nagyon összetett és bonyolult kérdés. Azóta nem igazán csináltam semmit, a derealizációs panaszok elmúltak. Tompa vagyok, állandóan fáradt, és levert, de azóta kicsit az alkoholra csúsztam rá, valószínűleg ez az oka. A fent említett dolgok, ami miatt a topic is nyílt, igazából megszűntek. Dont't do this shit, man!
2016. nov. 16. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!