Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbált -e már valaki leszokni...

Próbált -e már valaki leszokni a dohányzásról Allen Carr módszerrel?

Figyelt kérdés

Ma meghallgattam a hangoskönyvet a youtube-on ( https://www.youtube.com/watch?v=g49eBA7BsvU), ennek tényleg az a lényege, h a leszokást nem megvonásnak, hanem sikernek tekinted és attól sikerül?


Aki olvasta, hallgatta, esetleg volt az előadáson légyszíves írjon!



#aalencarr
2015. márc. 31. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én hangoskönyvben hallgattam, és nagyon elégedett vagyok az eredményével. Valóban semmi szenvedés, lemondás nem volt benne, hanem csak a sikerélmény, és az öröm, hogy végre nem kell többet dohányoznom.
2015. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 8, a párom 13 év dohányzás után vált nemdohányossá ennek köszönhetően. Bár szerintem a könyv hatásosabb, jobban "átmossa" az agyad. :)
2015. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én részt vettem az 1 napos előadáson. Nekem sikerült, de olyanról is hallottam, akinek nem. Nem olcsó dolog, de sztem jobb, mint a könyv. Nekem könyvvel nem sikerült elsőre... Fogalmam sincs, hogy pontosan miért történt így, de az előadáson valami történt. Valami átfordult bennem. Én azóta is ajánlom mindenkinek, több simerősöm is elment, akinek nem sikerült az visszakapta a pénzét. Szerencsére ez nem garázscég, korrektek. Facebookon is megtalálod őket, ott is vannak fent vélemények. leszokni a dohányzásról--erre keress rá. üdv.
2015. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a könyvvel raktam le :) Nemrég volt 1 éve, hogy leraktam. Mindenkinek ajánlom!
2015. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Meghallgattam 2x, 3x-ra meg úgy, h közben jegyzeteltem is, kb. mint anno a suliban.

45 órát úgy bírtam, ahogy jópár éve nem, vagyis kb. ugyanolyan volt a közérzetem, hangulatom stb. mintha semmi nem változott volna. Teljesen természetes volt, h nem szívtam. Sajna utána egy csettintésre új érzés kerített a hatalmába és rágyújtottam. Nem ért semmi stressz, vagy akármi, fogalmam sincs mi változott.

Ekkor újra olvastam a jegyzetemet, hallgattam, de nem tudtam visszazökkenni, az addigi állapotomba. :(

Mit ronthattam el ennyi óra után?

2015. ápr. 7. 11:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Közben fent van a neten a könyv is: [link]
2015. ápr. 7. 11:21
 7/8 KissAgi555 válasza:
Én többször is olvastam a könyvet, de nem volt rám túl nagy hatással. Ezért részt vettem az Allen Carr szemináriumon és el sem hiszem,d e azóta nem gyújtottam rá! nem is kívánom a cigit, olyan ez mint egy álom!!!!!!!! 26 évig dohányoztam, és az amit a szemináriumon kaptam.... hát az igazi segítség volt a leszokáshoz!!! ja, én nem híztam egy kilót sem!!! köszönöm Szász Gábor és csapata!!!!!! Ági
2015. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a szeminárium, ill. hány napos?
2015. jún. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!