Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen Carr dohányzásról...

Allen Carr dohányzásról leszoktató könyvét annak is érdemes elolvasni, aki pár napja már nem cigizik?

Figyelt kérdés
Párom egyik napról a másikra lerakta a cigit, de úgy gondoltam, h. ha ezt elolvassa, és rájön, h. tényleg nem érdemes dohányozni, akkor nem fog visszaszokni rá. Esetleg talán könnyebben viseli az első időszakot, amikor nagyon kívánja még a cigit. Csak azért kérdezem, mert ugye a könyvben az van, h. olvasás közben lehet dohányozni, ahogy eddig, és a végére szoknak le a cigiről az olvasók. (Én csak beleolvastam a könyvbe, még nem olvastam el végig, én nem dohányzom.)

2012. jún. 4. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 2 napi cigimentes nap után olvastam el, tökéletesen bevált a könyv, pedig nem nagyon hittem benne.
2012. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Egyes részeit és a szabályokat érdemes újra és újra elolvasni, amíg a cigaretta utáni vágy rátör az emberre az első hetekben. Még egy év után is előfordult, hogy újra kívántam a cigit, de ekkor már elég volt felidézni a legfontosabb gondolatotokat, amit magamnak leszűrtem: A cigarettázás csak a cigaretta utáni vágy táplálását szolgálja. Semmi mást. Nincs olyan, hogy keveset szívok. Ez önbecsapás. Az is lehet függő, aki hetente két szálat szív el.


Lehet, hogy másokat más dolog ragad meg a könyvből. A lényeg, hogy a feltörő vágyat bármikor vissza lehet szorítani.

2012. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!