Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményed a füvezésről?

Mi a véleményed a füvezésről?

Figyelt kérdés
elítéled? esetleg te is csinálod? satöbbi
2010. febr. 18. 18:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem a fű szánalmas hanem az aki elítél úgy egy ember hogy nem is ismeri. Millió és egy embert tudnék mondani aki nem füvezik nem cigizik semmi ilyen dologal nem él és mégis akkora paraszt és bunkó ember hogy csak na. Szóval ez személyiség függő.. aki bunkó az akkor is bunkó ha füvezik aki meg nem az, az a fű hatására nem lesz bunkóbb (kiemelem nem minden esetben de a túl nyomó többségben így van) amúgy a egyrészt nem szintetikus jó esetben nem kevernek hozzá semmi vegyi cuccot.. szóval. én nem tekintek drogként a fűre mert nem okoz függőséget (akinél igen ott már más probléma van) az alkohol sokkal veszélyesebb mint a fű az inkább drog mint ez.. de persze aki más véleményen van úgyse lehet meggyőzni lásd első válaszoló (nem csesztetésből mondom) mert hisznek a szemfényvesztésnek.. a fűről szóló cikket 80-90 %-a nép butítás. Dehát erről nagoyn sokáig lehetne vitatkozni :)
2010. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
..amúgy a fű egyrészt nem szintetikus*...
2010. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

Szigorítani kéne a büntetést, és növelni a tettenérések számát. Aki bulizni akar meg lazulni, az piáljon, abból is van bőven. Épp elég baj hogy a fél ország alkoholista!!

A "rendszerváltás" egyik kártékony mellékhatása, hogy itt is divatba jött a füvezés. Én 20 éves vagyok, nem próbáltam még soha, és nem is fogom!

2010. febr. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ámen...
2010. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Szigorítani kéne a büntetést, és növelni a tettenérések számát. Aki bulizni akar meg lazulni, az piáljon, abból is van bőven. Épp elég baj hogy a fél ország alkoholista!!

A "rendszerváltás" egyik kártékony mellékhatása, hogy itt is divatba jött a füvezés. Én 20 éves vagyok, nem próbáltam még soha, és nem is fogom!"


Saját magadnak mondasz ellent :D

aki bulizni lazulni akar az piáljon. úgyis van elég alkoholista.. akkor talán nem kéne mondani hogy inkább piáljon.. egyébként emg milyen rendszerváltásról beszélünk? :D ne nevettess


ezzel nem azt akarom mondani hogy kezdjen el mindenki naponta betépni mert az persze nem megoldás.. te azt mondod nem szívsz oké te döntésed de mondjuk sokkal több olyan dolog van ami károsabb az országra az emberekre nézve mint a fű..

2010. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Egyszer-kétszer már próbáltam:D

Am sztem nincs belőle gond ha vki nem áll rá szóval, hogy naponta csinálja. Hetente társaságban talán belefér, de még mondjuk a heti is durva. Am ha van pénze vkinek és nem tudja másra költeni hajrá. "Mindennek megvan a maga helye és ideje..." Idézet másik felét remélem tudjátok:D

2010. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Elítélem.Csak az alja nép vagy a hülyék vetemednek ilyenre.Gusztustalan,ártalmas.Ha megtudnám,hogy mondjuk a barátom füvezik,azonnal kirúgnám.
2010. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok,plusz még a törvényt is sérti.És kultúr/normális ember nem csinál ilyet.
2010. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És egy kultúrember piálhat és dohányozhat?
2010. szept. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

csak oda kell figyelni hogy hogyan csinálod az egészet mert tény h a fű nem hangulatjavító hanem fokozó és nem mindegy hol, minden környezet más-más hatással van rád (akár sötétben egy eldugott helyen nem hiszem h aranyos tündérkéket szitálgatsz)

amúgy nagyon nagy élmény a dolog és nem okoz függőséget csak minél nagyobb dolgot teszel miközben a hatása alatt v egyre többet kell tenned ahhoz h überelni tudd az érzést lehet h egy idő után nem lesz jó vége ezt nem tudom mert nem vagyok benne ilyen régóta..de nem bántam meg h ezt teszem és ha nincsen kedvem akkor nem csinálom és ha a barátaim nem csinálnák tovább én sem tenném.

2010. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!