Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményed a füvezésről?

Mi a véleményed a füvezésről?

Figyelt kérdés
elítéled? esetleg te is csinálod? satöbbi
2010. febr. 18. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
szerintem szánalmas dolog. ennyi
2010. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem értek egyet az előző hozzászólóval!

Én ugyan nem füvezek, ki sem próbáltam, de a baráti köröm nagyobbik fele igen, és nem csak füvezik..

Igen is nagyon jó emberek, jól látják a világot, semmiképpen sem szabad elitélni őket! És igen is, ezerszer rendesebbek mint az emberek nagy része! Akkor beszélj, ha van a közeledben olyan, aki pl. csak füvezik, és tényleg ismered, a barátodnak mondhatod! Amit az egyik ilyen barátomról elmondhatok, azt a nem "drogosról" nem mondhatom el! Ezt pozitiv értelemben értem!


A válasz tehát, nem szabad őket elitélni, nem látod a hátteret!

NE CSAK NÉZZ, LÁSS IS EMBER!!!!

2010. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
teljes mértékben egyet értek, ettől senki sem lesz se több, se kevesebb. nem eről kell ítélni, a leírtak alapján is, nagyon nem.:)
2010. febr. 18. 18:34
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
A fű az egy olyan dolog, amit szerintem minden embernek élete során legalább egyszer ki kéne próbálnia! Én szívtam nem egyszer úgy 3-4 alkalommal mikor úgy adódott, de egyszer se bántam meg! Viszont nagyon kell vigyázni vele, mert az egyik barátnőm, aki úgy egy éve már minden héten szív belőle és szilveszterkor könyörgött, h fizessek neki egy adagot na akkor elgondolkodtam! persze ő már bogyókat is szedett meg stb, de akkor nagyon kellett neki a fű! és szerintem ez nem jó, de ha valaki egyszer kétszer elszív társaságban azzal nincs baj!
2010. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
18:09 vagyok. 18:20-nak mondom, hogy nem a személyre mondom, hogy szánalmas, hanem a fűre. Van ismerősöm aki füvezik (persze nem a barátom, nem barátkozom ilyen emberekkel, sosem vezet jóhoz).
2010. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
18:09: Eléggé rossz a felfogásod! Hát nem előbb mondtam el, hogy ugyan olyan emberek? Mi az hogy nem vezet jóhoz? Mi bajod lehet belőle? Jobb ha tőlem tudod, hogy aki füvezik, a nagy része neked nem akar adni, mert kell neki, nem visz bele a rosszba! Még csak nem is kínálja! Ez eléggé sértő volt azok számára, akik füveznek. Milyen dolog így lenézni a másikat, hogy nem barátkozol ILYEN emberekkel, mert hogy nem vezet jóhoz? Ha én közéjük tartoznék, kikérném magamnak! Nagyon csúnya dolog megitélni a másikat, arról hogy mit csinál! Most írtad hogy egy füves barátod sincs, akkor meg miért szidod őket? De ezek szerint nem is akarsz, mert neked már rossz ember aki füvezik.. Szerintem ez a szánalmas...
2010. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Miért, szerinted jó dolog egy drogossal barátkozni? Mert a fű is drog. Nagyon sok drogos fűvel kezdi, aztán elkezd erősebb drogokat szedni és így tovább. Bocs ha megbántottalak ezzel, de hát ez a véleményem, nem tehetek róla. Azért írtam, hogy nem vezet jóhoz, hogy egy füvessel barátkozok, mert ki tudja, mikor visz bele a rosszba, mikor keveredik bele vmibe, vagy vmi rendősrégi ügybe. Nekem ez nem kell, megvagyk nélküli, akárcsak a fű nélkül. Nem vagyok begyöpösödött természet, de a fű és a drogok pont az a kategória, ami már nem vicc és buli.
2010. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lenne más megoldás a problémák megoldásához vagy épp a szórakozáshoz. Nem csinálom, nem igazán tudom elfogadni. Aki használja, annak az adott pillanatban biztos jó, de a távoli következményeivel nem számol, így sajnálom az (esetleges) utódját...
2010. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Csövi!

2 éve próbáltam ki, 1,5 éve napi szinten nyomom, szóval mondhatni gyorsan rászoktam. Tanulmányi eredményem nem romlott, normális szociális életet élek így is, csak éppen az összes pénzemet erre költöm. Bár én csak 1 vagyok a 100000-ből, ismerek olyan embert is, aki velem együtt szokott rá, azóta együtt szívunk, de hát... nála igen erőteljesen fellépett a fű személyiségtorzító hatása.

2010. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

nekem is vannak ismerőseim akik füveznek, (nem hiszem, hogy a fű "hibálya" miatt) de sokkal érettebbek, mint sokan mások az osztályomból, vagy akár a 7.ből...sokkal jobbfejek etc..., etc... bár az egyik egy kis seggdugó maradt, de az ő hibálya... nem erről kell megitélni az embert.!

13/F

2010. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!