Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni a cigiről?

Hogyan tudnék leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés
Kb 5éve cigizek, de pár hónapja van egy kapcsolatom és a páromnak nagyon nem tetszik, hogy cigizek. Megkérte, hogy szokjak le, de nem megy, annyit sikerült, hogy napi 2/2,5-ről lementem napi 1/1,5 dobozra, de ez neki nem elég. A szüleim és a barátaim is cigiznek és akkor ott a kisértés, hogy és is cigizzek. Ezesetben mi a megfelelő megoldás?

2015. ápr. 13. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el : [link]
2015. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 13 évig dohányoztam(napi 1,5 dob. cigi), de 9 hónapja teljesen abba hagytam. Egész egyszerűen akaraterő segített, megakartam mutatni hogy vagyok olyan erős hogy abba hagyom, nem csak mondogatom hogy abba fogom hagyni, mert sokszor volt olyan.Ezért mikor legutoljára mondtam a családnak hoyg abba hagyom, mindenki csak legyintett, hogy "jól van, hát persze". Na ez adott erőt a nehéz napokon, mikor alig bírtam ki, hogy igen is megmutatom, hogy erős vagyok. Neked is adhat erőt hogy barátnődet boldoggá tedd ezzel, és az hogy nagyot fogsz nőlni a szemében ha sikerrel jársz. Az első 4-5 nap volt nehéz de utána erőteljesen csökkent a nikotin utáni vágyam. Az első hetet bírd ki, uána már könnyű lesz!Sok sikert!
2015. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ^^.

Egyébként a barátomat kell ezzel boldoggátennem.

2015. ápr. 14. 00:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni.
2015. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig nem nagyon fog menni, amíg nem te akarsz leszokni, hanem azért akarsz leszokni, mert más ezt szeretné.
2015. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2015. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell rágyújtani, ennyi.


Gondold azt, hogy egy csatatéren vagy már két hete elszakadva a társaidtól ellenséges területen, és elvesztetted az összes cigit.

Két lehetőséged van: belopózol a szigorúan őrzött ellenséges raktárba, ami tele van mindenféle cigivel (több billó dollár értékben), VAGY laposkúszásban próbálsz visszajutni a társaidhoz, viszont a probléma, hogy a zászlóaljad pénzügyi gondokkal küzd, ezért nem vásárol több dohányt, mivel 3 nagyságrendileg megemelték a dohány árát.

2015. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!