Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kedves cigizők, nem zavar...

Kedves cigizők, nem zavar titeket, hogy már fiatalon teljesen más a bőrötök, kiütéses, beteg és hogy a fogaitok hamar tönkremennek?

Figyelt kérdés

Tudom sokan megharagszotok rám, pedig ez csak egy ártatlan kérdés. Előre elnézést ha megbántottalak.


Mosom kezeimet, én is cigiztem, kipróbáltam párszor, engem nem zavar egyáltalán ha cigizel, csak akkor ha felém jön a füst. Pusztán az érdekel, hogy miért jó nektek az, hogy hamar tönkre teszitek egészségeteket. Ennyire nagy élményt nyújt a dohányzás, ennyire kell? Nem lenne jobb ha azt a heti 2000 ft ot másra el tudnád költeni, amit tényleg szeretsz.


2015. ápr. 17. 19:51
1 2
 1/12 Mr. S ***** válasza:
sok embernek nincs elég akarat ereje leszokni és még több van aki nem is akar. nem érdekli őket a következmény
2015. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Dohányos vagyok. Engem nem annyira a fenti dolgok zavarnak, hanem az, hogy büdös a pofám egész nap.


Többször nekiugrottam már a leszokásnak, eddig 3 hónapig bírtam (és akkor nem is voltam büdös).

2015. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

Heti 2000 Ft? Aki "csak" ennyit költ, az még nem is erős dohányos.

Bárcsak heti 2000 lenne!

2015. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A cigi nem olyan rossz ha tartod a mértéket. De nagyon nehéz :( Én is cigizek de kb. 1 szálat egy héten mert imádom :/ 1 éve megy így de én még semmi egészségkárosító hatását nem tapasztaltam :)
2015. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Nemdohanyoskent mondom, hogy a dohanyosoknak nemcsak a szajuk budos, hanem a boruk, hajuk, ruhazatuk.

Ronda a foguk. Sargul, majd elkezd felhuzodni a foginyuk, amitol meg rondabb lesz a fogsoruk. A kormuk is ronda.

Es ahogy kohognek meg kopkodnek...

En szo szerint viszolygok toluk.

2015. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Na már most. Én is dohányzom, de akár hiszitek akár nem, nem vagyok büdös, se a hajam, se a bőröm, a körmeim szépek, és a fogsorom is köszöni, de jól van. Imádom, ezt a kva nagy álszentséget :D Viszolygok, undorok, stb, stb, elég súlyos szavak, ami nem is feltétlenül valós.
2015. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akiket én ismerek hogy köpködnek, azok bunkó parasztok, nem a "cigisek". Függetlenül attól hogy cigizik vagy nem.

Előző voltam.

2015. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kerdes, hogy miota dohanyzol es mennyit.

Ha nem regota, de sokat, akkor majd par ev mulva nezd meg a fogad es a kormod, ha most meg szep.

A budossegrol meg annyit, hogy a bagosoknak ugy hozzaszokik az orruk, hogy nem is erzik, hogy buzlenek.


Arrol ne is beszeljunk, hogy milyen megcsokolni egy bagost...

2015. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Es mi nem feltetlenul valos?


Nem egy altalanos igazsagot allitottam, hogy minden nembagos viszolyog, hanem azt, hogy EN viszolygok.

Ez pedig igencsak valos.

2015. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdés jelentve.
2015. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!