Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi annak a betegségnek a...

Mi annak a betegségnek a neve, amikor a beteg különböző betegségeket, vagy szokatlan problémákat talál ki magának, azért hogy felkeltse az emberek figyelmét, esetleg elérje hogy aggódjanak érte?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]

De más oka is lehet, pl. pánikbetegség is, ott pl. sok tünet valós is, csak szervi okai nincsenek, az is ugye pszichés betegség. Vagy lehet még akár pszichoszomatikus zavar is, az is hasonló csak durvább szinten. :(

2014. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Münchausen-szindróma

[link]

2014. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hipohonder
2014. jún. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Münchausen az, nem hipochondria.
2014. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) A Münchausen-szindrómára gondoltam.
2014. jún. 2. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
4: senki nem írta, h az lenne, legalábbis itt a topikban!
2014. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a leírás a wikiben eléggé béna szerintem. Hogy lehet ijesztő vérzéseket színleli? Vki vagy vérzik, vagy nem. Max. ha megvágja magát direkt, de az meg kiderül elég hamar. Szóval ez a színleléses megfogalmazás béna szerintem. De végül is mind1, nem akarom offolni a topikot.
2014. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!