Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A marihuananak milyen rovidtav...

A marihuananak milyen rovidtavu mellekhatasai/ negativ hatasai vannak?

Figyelt kérdés
Egyik baratom a kozeljovoben kiszeretne eloszor probalni, de nagyon feltem. Sok helyen olvastam a hatasairol, de mellekhatast eddig szinte sehol. Tenleg csak boldogabb, "high" vagy tole? Hanyni lehet tole, szedulni, rosszul lenni vagy halucinalni? (Annyit olvastam negativat, hogy ra lehet szokni es hosszutavon arthat.)

2012. aug. 4. 01:57
1 2
 1/11 aya26 válasza:
84%

Inkább attól féltsd, hogy nehogy rákapjon a keményebb szerekre.. először egy kis fű, aztán ki tudja, lehet, h jön a többi.. vannak ilyenek.

Amúgy hányni lehet tőle, főleg akkor, ha piára rá szívod, rosszul lenni is, de ahhoz elég sokat kell szívni belőle, bár mindenkire másképp hat, hallucinálni is, de az nem rossz dolog, kivéve, ha bebeszéled magadnak, h rosszul leszel. Én épp, h azt olvastam, h nem lehet rászokni, és amúgy tényleg nem.. max többször akarod, hogy jobb kedved legyen, de magát a cuccot nem kivánod.. Utána lehangolt lesz az ember picit.

2012. aug. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Én egyről biztosan tudok. Ha lebuksz, bekasztliznak. Inkább ne csináld!
2012. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
54%
Én egyszer próbáltam, persze alkohol nélkül. Szédültem, rosszul lettem és hánytam. Akkor azt is mondtam, hogy soha többet. :)
2012. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mr.brown ***** válasza:
59%

Nem lesz semmi baja, ha egyszer kipróbálja. Sőt egy kellemes élményt tud nyújtani, ha megfelelően használják. Első alkalomra egy olyan 0,2-0,3g -ot érdemes fogyasztani egy nyugis helyen. Érdemes ilyenkor olyan zenét berakni, amilyet szeret. Valószínűleg éhes lesz tehát otthon legyen mit enni. Halucinálni nem fog, de egy kellemes, nyugodt hangulata lesz (persze ez a fűtől is függ). Hányni csak akkor fog, ha túl sokat szívott, de ha az előbb említett a adaggal kezd akkor semmi baja sem lehet. Rászokni csak pszichésen lehet, de elég nehéz. Valaki 2 évnyi napi fogyasztás után abba hagyja gond nélkül, valaki meg bemeséli magának, hogy függő és ő nehezebben tudja abba hagyni.

Szerintem ne aggódj ennyire, nem eshet semmi baja.

Remélem tudtam segíteni valamennyit.

2012. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rá lehet szokni!! A Thc az amit kíván a szervezet úgy mint a sima ciginél a nikotin! Igenis, hogy rá lehet szokni! Van aki csak alkalmi füves, de sok-sok ember rászokott már és amikor már ott tartasz, hogy nem te szívod a füvet, hanem a fű szív el téged...függő lettél.

Leragadsz, nincsenek céljaid, lobbanékony vagy, egy füves észjárása teljesen más mint egy átlag emberé. Sok volt cimborám igy járt... Ez nem mindenkire igaz csak van egy ilyen oldala is a dolognak..

2012. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze ha a barátod 1x kipróbálja, nem lesz semmi baja tőle :)
2012. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 an00nym ***** válasza:

az mr.brown féle módszer tökéletes, annyit tennék még hozzá hogy igyon utána egy nagy adag kávét, az elveszi a kezdeti testi tompultságot, és jobban élvezhető az agyi high


ha "ráparázik", akkor tényleg lehetnek problémák, alacsony dózisnál a hallucinálás kizárva, de ez a fű esetében amúgy sem fontos tényező,

kis dózisban a kender kifejezetten hányás-gátló hatású, többek között ezért is veszélyes alkohollal együtt fogyasztani

a "parát" ki lehet küszöbölni, jó társasággal, nyugis zenével, viccekkel és kajával,vannak akiknél az intoxikáció ideje alatt enyhe klausztrofóbia léphet fel, ilyenkor a természetbe kell kimenni, a város nem jó, a túl sok ember szintén zavaró tud lenni


kedves agyoniskolázott barátom SoldierL, a szervezet eygáltalán nem kívánja a thc-t, mivel semmilyen módon nem szól bele a sejtek anyagcsere-folyamataiba, a testben csupán a thc metabolitja, a 11-oh-thc marad emg, ami semmilyen pszichoaktív hatással nem bír


pszichés függőség hosszú gyakori használat (6-8évig napi szinten, ez már valóban káros), vagy labilis személyiség esetén léphet fel

fiziológiai függőség pedig egyáltalán nem

2012. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én idén nyáron próbáltam ki és a második használatkor nagyon megszívattak mert nem tudtam h egy cigiben 5 adagnyi vagy mégtöbb fű van és nagyon kiütött a földön feküdtem több órát és hánytam. Állandóan elaludtam forgott velem a világ minden bajom volt. És igen rá lehet kapni mert nagyon jó és utána úgy vagy vele hogy : énn rászokni?? ugyan már. de utána megint benne vagy egy ujabb adagba és később már nagyon hiányzik a hétvégi haverokkal való füvezgetés. én épp így vagyok vele eleinte csak néha aztán egyre gyakrabban és végül mindennapossá válik és jönnek a többi szerek porok egyre erősebb hatású cuccok aztán intravénás stb . Minden ott kezdődik hogy az első füves cigit elszívják. De nem mondom hogy ne próbálja ki egyszer mindenki kipróbálja.
2012. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ennyi erovel a baratokra is ralehet szokni mert mindig varod a pentek esti partyzgatast.akkora gyokerek vagytok.:Damugy meg mit kell igy rakeszulni?ez nem papir..-.-
2012. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha valaki elsonek fuvezik akkor 2lehetoseg van:

1.semmit nem fog erezni

2.rosszul lesz,hanyni fog stb.:)

2013. júl. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!