Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék tanácsot kérni,...

Szeretnék tanácsot kérni, hogyan tegyem le a cigarettát? Menne nekem? 15/f

Figyelt kérdés

Szeretnék leszokni a dohányzásról!

15 éves vagyok, hamarosan 16. 2 éve dohányzom. Naponta 1 doboz cigaretta megy el. Próbáltam már tölteni is, de akkor még többet szívok. lehetséges-e , hogy le tudom tenni, gyorsan? Tanácsokat, ötleteket szeretnék kérni. Szüleim tudják, de nem tudnak mit csinálni.

Kérlek titeket, hogy ezeket a válaszokat mint például:

-Nem kellett volna rászokni.

-Szüleidtől kaphattál volna, hogy elkezdted.

-Hagyd abba.

Ezeket a válaszokat ha lehet mellőzzük.

Naponta egy doboz cigarettát szívok el, kb 30.000 Ft / Hónap

Válaszokat gyorsan!



2015. ápr. 23. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg abbahagyni, ha nem megy (szerintem menne) akkor szívj kevesebbet és gyengébbet.
2015. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én 14 évesen kezdtem és 16 évesen tettem le. Egyszerűen csak abbahagyod, máshogy nem lehet. Én is így csináltam. Augusztus volt és lassan kezdődött a suli, de még volt egy utolsó koncert nyáron. Már hetekkel előtte tudtam, hogy az lesz az utolsó nap. Azon az estén elszívtam az utolsó szálat és vége. Ennek most már 5 éve és azóta sem gyújtottam rá soha. Ezerszer kínáltak, ezerszer próbáltak rábeszélni, de mindig visszautasítottam.


Elszívod az utolsó szálat és nem veszel többet.

Te is simán meg tudod csinálni, képes vagy rá, mindenki képes rá. És most ezzel, hogy ezt ide kiírtad és mi is elolvastuk, most már nem csak magadnak tartozol felelősséggel, hanem nekünk is. Ha elbuksz, akkor előttünk is elbuksz. Úgyhogy hajrá!

2015. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Határozd el magadban, hogy szüneteltetni fogod a dohányzást. A cigarettát és az öngyújtód tartsd magadnál! Örülj minden percnek, hogy még nem gyújtottál rá! Az első 3 nap kemény lesz! Senkinek sem áruld el, hogy mire készülsz! Bízz magadban és nem lesz gond! Nekem ez bejött, 30 év után tettem le a cigit, egyik napról a másikra! MINDEN FEJBEN DŐL EL, EZ IS!!
2015. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha le akarod tenni leteszed nálam 1 mp volt amikor eldöntöttem és abba is hagytam 3 évre.
2015. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Figyelj! Én 10 éves koromtól dohányoztam, 22 évesen raktam le.

A Gyógyszertárban lehet kapni tapaszt, igaz hogy drága, de csodákat tesz.

Nekem úgy hatott, hogy egyszerűen hányingerem lett a cigitől, pedig márkás cigit szívtam!

Nem azt mondom, hogy nem kell hozzá akaraterő, de én le tudtam tenni, pedig napi másfél dobozt füstöltem el!

2015. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szívd el az utolsót is. És rakd el mindent ami rá emlékeztet pl hamis, gyújtó stb. Vetess egy elektromos cigit csodákra képes! Apám azzal tette le 21 év után

Fiatal vagy, könnyen lerakhatod még.

Az első1 hét kemény lesz remegni fog a kezed, lábad, ingerült leszel, a vérnyomásod magas lesz, izzadni fogsz stb.

De menni fog! Szurkolok!

2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hamus* elnézéset
2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy 15 évesnek honnan a csából van havi 30 rugója cigire
2018. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

3 éves topik :P

Azóta már dolgozom, és még mindig nem sikerült letenni :D

2018. máj. 18. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is láttam, hogy 3 éves kérdés :D b4szki ne légy hülye, tedd le azt a sz@rt
2018. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!