Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudom valahogy letüdőzni...

Nem tudom valahogy letüdőzni ahogy megpróbálom összeszorul a torkom meg elkezd kaparni meg olyan érzés mintha égne. Ilyen van? Vagy béna vagyok?

Figyelt kérdés
Van ilyen vagy csak szimplán szerencsétlen vagyok? Ti ,hogy tanultatok meg letudozni rendesen?

2015. ápr. 25. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megtanulni? Az jön magától. Hány szál cigit szívtál életedben? Egy slukkot? Akkor örülj neki! Tiltakozik a szervezeted!

Valószínűleg erős cigit szívtál és nem bírja sem a torkod sem a tüdőd próbálj valami gyengét. Fehér Multi, Pall Mall, Dunhill, Szofi

2015. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez van, ha az ember tömény füstöt szív le a tüdejébe.


Próbálnál meg víz alatt levegőt venni (vizet letüdőzni) na akkor mennyire összeszorulna a torkod! Ezek már csak ilyen dolgok, nem vagy emiatt béna, ezekkel mindenki így van természetesen.

2015. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kb. 10szállaz szívtam el életemben ,de nem tüdőztem le őket. Valami zöldalmas ilyen vékony volt :D

Akkor fulladozzak addig amíg vahogy nem sikerül ,mert ez így nagyon szar!

2015. ápr. 25. 22:30
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért akarsz te mindenáron rászokni a cigire?Hány éves vagy?
2015. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs alany a kérdésedben.
2015. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok rászokni.Csak tetszik 16L
2015. ápr. 25. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz amit a szíved diktál.


Ha te attól leszel boldog, hogy bagózol, fuldokolsz vagy megszokod s később nem fuldokolsz, akkor azt csinálod.


Nem is értem az utolsó kérdésedet :D

2015. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

"Akkor fulladozzak addig amíg vahogy nem sikerül" ?

Hát szíved joga, mindenki másra gerjed :)

Törvényileg nem csinálhatnád ezt, de maradjunk reálisak. Azt csinálsz ami boldoggá tesz, nemde?

2015. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Csak tetszik... Beszarok. Hát akkor fuldokolj csak, végülis a szépségért küzdeni kell.
2015. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Elöször szívj bele a cigibe, hogy a szádban legyen egy kis füst aztán úgy mint az orvosnál amikor meghalgatja a tüdődet szájon ketesztül mintha sóhalytanál szívj be egy kis levegőt, és kész is.

Ui.: ha a dohányban van egy kis okosság akkor meg tartsd bennt amíg bírod.

2015. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!