Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyhogy nemtudok raszokni a...

Hogyhogy nemtudok raszokni a cigire?

Figyelt kérdés

Nem mintha gond lenne :D csak erdekes.

van, hogy szunetben/hetvegen mennek a partik es naponta elmegy egy doboz. es siman leallok hetekig utana, ugy, hogy meg csak eszembe sem jut.


2015. ápr. 27. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, volt, hogy 2-3 hónapig napi szinten elment 2-3 szál (kollégák adtak), aztán egyszer csak úgy gondoltam, hogy nem kérek többet. Lementem velük ugyanúgy bagózni, csak mondtam, hogy ne kínáljanak. Egy percig nem voltak elvonási tüneteim. Ebben az időszakban volt nekem is, hogy egy buli alatt 1-2 doboz elment hétvégén, de ugyanígy vagyok mint te. Több mint 1 éve egy szálat sem szívtam, de ha szívnék, akkor sem szoknék rá. Érdekes, szerintem akaraterő.
2015. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamennyire adottság, hogy valaki mennyire hajlamos függővé válni, vagy milyen könnyen győzi azt le. Hogy genetika, vagy mi egyéb befolyásolja, arról fogalmam sincs. Én is ilyen vagyok, nincs bennem hajlam rá, hogy bármitől is függő legyek. Ha valamit abba akarok hagyni, akkor egyik napról a másikra képes vagyok rá.
2015. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hajlamos a függőségre tehát szerencsés vagy.
2015. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy évig voltam így vele, hogy kibírtam akár hetekig nélküle, aztán azóta meg kívánom folyamatosan. Szóval nem adottság, egyszerűen MÉG nem váltál függővé.
2015. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!