Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit vegyek és...

MT87 kérdése:

Milyen e-cigit vegyek és mennyibe kerül átlagosan?

Figyelt kérdés

Először szeretnék e-cigit venni, vagyis inkább áttérni erre a verzióra.

10 éve dohányzok, nem tudom van-e értelme ezzel próbálkozni.

Valakinek esetleg tapasztalat vagy esetleg hasznos infó melyik e-cigit válasszam egyáltalán, mert nem nekem még idegen a téma.

A válaszokat előre is köszönöm!!!



2015. máj. 3. 04:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni, mert minek, de nekem nem jött be.

Egyszerűen nem nyújtja azt az élményt, mint az analóg cigi. És ugye nem csak a nikotin miatt dohányzunk.

Én ezzel akartam leszokni, nem ment.


ELőször nagyon tetszett, szép, elegáns, nem büdi, nikotin is van benne, de, de..... És rágyújtottam normál cigire, pedig a leggyengébb verziót szívtam, és e-cigiben erősebbet rendeltem.


Végeredmény: nikotin tartalom alapján többet toltam magamba (szinte folyamatosan égett), mégsem voltam elégedett.

Normál ciginek van "vége", ennek nem. Így nem tudod letenni, eloltani, nincs eleje, vége.


Közben szerencsére leszoktam, de mankó nélkül, 3-4 kegyetlen hét árán.


45N

2015. máj. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igen, valamiért ténylegesen így van...akinek a nyakába kezébe látom, az mindig füstöl.

Sok helyen olvasom, hogy csak vakítják a népet ezért is tettem fel itt a kérdést.

Órák óta túrom a netet, hogy itt meg ott, hát egy oldalról összeszedtem ami mondjuk egy kezdő csomag....

meglepődtem a végső áron. :)

2015. máj. 3. 05:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban teljesen más élmény az elektromos cigaretta.Soha nem lesz olyan mint az analóg cigi, de meg lehet szeretni.Sokaknak nem jön be a dohányzás ezen módja, de ez sokszor a nem megfelelő készülék vásárlása miatt van így.Többször is tanácsolták már ezen az oldalon, hogy ismerkedésnek vegyenek egy olcsóbb szettet, és így kiderül, hogy tetszik-e ez a dolog.Tapasztalatom szerint, ez nem egészen működik így.Az olcsóbb ecigik nem képesek igazi élményt nyújtani.Hamar lemerül az akku, kevés a gőz mennyisége, a nikotin sem vágja úgy fejbe az embert.

Nekem most van egy 11e Ft-os készülékem, és így már egyre jobban bejön nekem az e-dohányzás.Nem kell, hogy a számban legyen egész nap, mert hasonlóan megérzem a hatását mint a rendes ciginek.Kellemes ízű, sokkal olcsóbb a használata,( hamar visszahozza az árát),és nem kell keresnem a dohányzásra kijelölt helyeket.

Kedves Kérdező, milyen kezdő szettet állítottál össze ?

A kérdésedre válaszolva, 7-8000 Ft környékén már van értelmes készülék, 11000 Ft-ért már lehet jót kapni, de még ez is az árak legalja.

Én ezzel kezdtem: [link]

Most ilyet használok:akku : [link] porlasztó: [link]

Még hozzátenném, hogy a cigi méretű készülékeket érdemes elfelejteni.

2015. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!