Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pontosan mi az a bio / szintet...

Pontosan mi az a bio / szintetikus fű?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból érdekel, mert azt se tudom, hogy néz ki, és nem akarok belefutni. Milyen hatásai vannak, hogy néz ki, miért rossz, hogyan viszik be, és össze lehet -e keverni a rendes ganjaval?
2015. máj. 6. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet összekeverni a rendes fűvel mert nem egy komplett növény,hanem ilyen összedarált növényi darabok.Az igaz fű az sötétzöld színű vagy világosabb esetleg fehéres de ez meg barna.Úgy készül hogy fognak rengeteg száraz növénydarabot,összedarálják utána beáztatják valami olcsó vegyszerbe,kiszárítják és már lehet is szívni vagy inkább kidobni a kukába.Én az utóbbira szavaznék.Hatása sem olyan mint az igazinak.Míg a rendesnél kb a cigi felénél érzed hogy be vagy állva ennél már az első vagy a második slukknál.Azonnal ilyen rossz tompaságot lehet tapasztalni,és mintha elnehezültél volna,nem szeretnél felállni meg semmit csinálni.(én 1 próbáltam de elég is volt belőle)Csak 20-30 percig tart a hatása ezért abból többet szoktak szívni mint a normálisból.Azért ilyen elterjedt mert sokkal olcsóbb és gyorsabb az előállítása.Úgy képzeld el hogy amíg a füvet hónapokig nevelgetik,öntözik csomó dolgot kell vele csinálni addig ez a szer megvan annyiból hogy szedsz a földről száraz gazt és leöntöd vegyszerrel.Aki gyorsan akar meggazdagodni mások egészségén és életén annak kiváló elfoglaltság lehet.Körülbelül ötezer forint költségből százezer haszon lehet.

Én tisztelem a kábítószereket,sok fajtával éltem is de ezt nagyon elítélem.Ha meghallom vagy látom hogy az egyik ismerősöm ezt szívja akkor fel szoktam ajánlani hogy veszek neki egy gáztöltőt nyugodtan szipuzhat is mert ez ugyan az a szint.Nyilván a szervezetre is van rossz hatása főként az agyra de azt vettem észre hogy előbb okoz mentális problémákat.Akik ezzel élnek sokszor egy idő után semmi nem érdekli őket koszba élnek ,nem takarítanak,láttam olyan családot ahol annyira nem foglakozott már senki semmivel hogy nem fizették a számlákat ,kikapcsolták az áramot de ez sem érdekelte őket csak hogy legyen miből be biózni.Abból állt az életük hogy megvették a kis adagjukat befeküdtek az ágyba egy gyertyával és kábulatba voltak amíg kitartott a cucc.Aztán elkezdtek gondolkozni hogy miből lesz meg a következő.Mondok még egy jó példát.14-15 éves gyerekek rászoktak akik korábban heti 1x füveztek a barátaikkal.Egy pár hónap alatt odáig jutottak hogy minden lehetséges pénzt elloptak otthonról,a környékbe ki voltak tiltva minden boltból lopás miatt és nem járnak suliba.És a szüleik nem tudnak velük mit kezdeni.

Aki meg nagy nehezen úgy dönt hogy abbahagyja annak pár hétig nagyon durva elvonási tünetei vannak.Izzadnak,remegnek,hánynak, fáj mindenük és pánikrohamaik vannak,nem tudnak kimenni az utcára.

Szóval senkinek nem javasolnám a használatát egyrészt mert erős függőséget okoz és káros vegyszereket lélegzel be szóval elég káros.Na meg ciki is de nagyon,aki nem tud összespórolni egy normális fűre kétezer forintot az inkább ne drogozzon hanem költse valami hasznos dologra de semmiképpen erre a méregre.

Ha van még valami kérdésed ilyesmi témában akkor írj nyugodtan.

2015. máj. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, rengeteget segítettél :) pontosan leírtad, milyen és mitől rossz, pont ezt vártam. Ezek után még sokkal óvatosabb leszek. Köszi még egyszer!
2015. máj. 7. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!