Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigiről?...

Hogyan szokjak le a cigiről? (több lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok 3 hónapja dohányzom

naponta átlagosan fél doboz cigit szívok

már nagyon megbántam hogy cigizek

és leszeretnék szokni de sajnos nem megy már töbször is megpróbálkoztam de egy napnál tovább sosem birtam ezért szeretnék segítséget kérni hogyan csináljam



2015. máj. 6. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM


Kezdésnek nézd meg. Jól beszél szerintem!

2015. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bunny, te mar mindenhol reklamozod magad, kezdj magaddal valamit a neten kivul is van elet!
2015. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemvagyok Bunny :D :D Csak sztem igaza van, ennyi!
2015. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:

"Bunny, te mar mindenhol reklamozod magad, "


Te anti-Bunny már megint a Bunnyval foglalkozol? Szedd már össze magad..a Bunnyn kívül is van élet!Mi a baj baresz?:) Bunny sérti valamelyik érdekedet? Sz ar lehet!

2015. máj. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívd el az utolsó szálat is!

Utána mindent tüntess el a házból ami a cigire elékeztet hamus,gyújtó,gyufa stb.

Ha eszedbe jut tereld el a figyelmedet.

Vagy szívj elektromosat, esetleg vízipipát kővel.

2015. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyből nem tudod abbahagyni akkor szívj fokozatosabban kevesebbet.
2015. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na hát ha még csak ennyi ideje tart abaj akkor kva gyorsan!

Én 15 éve cigizek (30) és sírok hogy le tudjam tenni de nem megy.

Egyébként az aktív időtöltést javaslom. 3-20 napig kell kibírnod hogy kiürüljön a nikotin utána csak a csökkenő csábításnak kell ellenállni. mert ha egyszer is rágyújtasz kb a következő 1 évben akkor ugyanott találod magad, mint msot. (utána meg már minek feszegetni ha egyszer leszoktál)

Sport szex kirándulás családi programok ahol jobb esetben még nem mersz rágyújtani, dohányzó ismerősök mellőzése 2 hétig, aki erőszakosan kínál, meg cukkol hogy te most leszoknál annak kiütni pár fogát.

Én is próbáltam az elektromosat, nem rossz alternatíva, de még mindig valamit szívsz, még mindig viszel be nikotnit (ha olyan utántöltőt rendelsz a neten) az nem leszokás csak át. persze jelenleg úgy tűnik hogy jobb alternatíva azért. de a sima cigit nálam nem tudta legyőzni. úgy visszaszoktam, mint a huzat.

2015. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!