Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudom hogy letüdöztem?...

Honnan tudom hogy letüdöztem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kiszertnem probalni a cigarettat es olvastam hogy letudozni ugy kell hogy ugye beleszivsz utana veszel egy kis levegot .Az egyik kerdesem hogy ugye az orrodon kell venni a levegot?:D (most ne nezzetek hulyenek most ismerkedem a cigivel). Es a masik hogy honnan fogom tudni hogy letudoztem?:Dmegerzem?nem akarok szajrakot kapni.

2015. máj. 10. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz rákot kapni ezért letüdöződ téleg logikus


Amúgy meg szivod a cigit és ugyanugy levegöt veszel mintha normálisan légeznél aki nem tüdözi le csak a szájába tartja a füstöt. De inkább ne szokj rá.

2015. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja hát logika nincs benne sok.
2015. máj. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Amikor beszivtad a fustot veszel egy nagy levegot a szadon (en ugy szoktam) es onnan tudod h letudozted h szedulni fogsz. Ezert kezdd valamilyen gyengevel ha nagyon cigizni akarsz de talan varj meg vele :)
2015. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Loool

Hány éves vagy? Írásod alapján nem lehetsz több 12-13-nál.

Adok pár tanácsot: Mindenképpen gyenge cigivel kezd, tehát fehérrel(Multi,Viceroy,Dunhill mindben 0,1 nikotin van)

De kezdjük az alapoktól bedugod a szádba meggyújtod a végét és amikor a szádon veszel levegőt beleszívsz lejut a tűdődbe.Érezni fogod ha lejut, mert kellemetlen lesz a torkod marni fogja, szédülni fogsz, megfájdul a fejed, talán hányingered lesz. Mindenkire máshogy hat.

Ha megérzik rajtad mondd, hogy a lépcsőházban és a suli bidiban bagóztak és átvette a bőröd a szagot.

Ha venni akarsz akkor állj meg egy tragik előtt és az első palit kérd meg, hogy vegye meg és nyomd a kezébe a pént(persze csak ha nem vagy 18).

Ja, és rejtsd el a táskádba.

De ha lehet semmiképpen ne szokj rá! Én 2 éve küzdök vele.

Sok sikert!

UI.: Egy zöld kéz jöhet! :)

2015. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Elnézést a helyesírási hibákért! Telefonról írtam.

Utolsó voltam.

2015. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsonak nagyon koszonom :)tenyleg!!!sokat segitettel! Amugy 14vagyok:)
2015. máj. 10. 15:10
 7/11 anonim válasza:
22%
Értelmesek vagytok , na persze , aki cigarettázik azt általánosan menőnek nézik , meg minden . Én azért egy kicsit szégyeltem volna -ha idegenektől is- segítséget kérni dohányozni. Az az ember aki segített , te sem vagy valami nagyon okos , mert még azt is elmondod , hogy hogy dugja el. Szerintem megkérdezni is hülyeség , hogy hogy kell cigarettázni , meg elmagyarázni is.
2015. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azt figyeltem , hogy próbálod az erős mellékhatásokat elrettentő példának írni , de szerintem már ki próbálta mennyi esze van neki...
2015. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért ne írnám le neki?

Mindenki volt fiatal, ha nem a cigit rajtegette akkor mást.

Én pl 12 évesen azt sem tudtam, hogy kell megfogni a cigit. Sőt még annyit sem, hogy mit kell csinálni vele.

14-15 évesen barátkoztam meg vele.

2015. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szedulok tole
2015. máj. 15. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!