Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem rég próbáltam ki a cigit....

Ramika66 kérdése:

Nem rég próbáltam ki a cigit. és ez effig a második amit elszívtam! Rendesen letüdőztem minden. Elszivtam és utan ittam egy energia italt és elkezdett vérezni az orrom! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Tudom h a cigi karos stb..meg minden szóval ha lehet a kérdésnek megfelelő választ szeretnék! Nem kérek kioktatást!! Előre is köszii
2015. jan. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nikotin magas vérnyomást okoz.
2015. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kene meretni a vernyomasod, mert lehet, h. alapbol magas, es a nikotin+energydrink meglokte ugy, hogy orrverzesed lett. Nekem a nagyon eroskave tud ilyet csinalni, ezert csak mertekkel iszom. Az energydrink raadasul tok egeszsegtelen.
2015. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor attól függetlenül szívhatok cigit és enrgia italt nem?
2015. jan. 28. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha alapból csak orrvérzéssel nyomod akkor igen, csak amikor a szíved fog offolni az már nemlesz poén annyira, nem tudhatod, hogy mikor lesz nagyobb gond.
2015. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vérnyomásmérés.

Ne szokj rá. Nagyon rossz. A legjobb partydohányosnak lenni, mert sok olyan dolgot csinálsz ami amúgy nem :) De ehez is akarat kell, mert nekem pl volt hogy 2 hét alatt volt 5-6 buli/bál és utána már majdnem rászoktam. De megálltam! :D


Btw: először mérd meg a vérnyomásod, ha kicsit is magas energiaitalt ne igyál. Ha nagyon magas (nem lesz az mert fiatal vagy) akkor ne cigizz.

17/f

2015. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!