Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek rászóljak azokra,...

Szerintetek rászóljak azokra, akik a buszmegállóban elszórják a csikkeket?

Figyelt kérdés

Annyira idegesít amikor össze-vissza dobálják. Arra gondoltam, hogy odamegyek hozzájuk (cigányokat kivéve mert hívják a testvíreket) és megkérem hogy legyen oly szíves és dobja bele a 2 méterre levő szemetesbe!

Amúgy őszintén: ha dohányzol, te is eldobálod?


2010. febr. 23. 20:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%

Ha van kuka beledobom, ha nincs kuka eldobom.

Ennyi.

És hozzám ne gyere oda, vagy menj oda ahhoz is aki a zsepijét dobja el vagy a zacskót vagy a rágópapírt. Nem hiszem h. csak a csikkel lenne probléma akk már a szemetelés egésze, nem, de neeeemmm, megint a dohányzás

2010. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajt akarsz magadnak,akkor szólj.Ha ilyen tesznye,hogy eldobál mindent,akkor úgyis hiába beszélsz neki.
2010. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Én volt hogy rászóltam. Pl: Tudta hogy egy cigicsikk 50 év alatt bomlik el? Magának csak 2 lépés...
2010. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a szemetelőkhöz is odamegyek, csak azt ritkább látni. Reggelente a buszmegállóba 10 emberből 9 cigizik.
2010. febr. 23. 20:24
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsónak: És mit válaszolt?
2010. febr. 23. 20:25
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

ha tudálékos okoskodó hömpölygőnek akarsz tűnni, akkor szólj.

na én dohányzom, ha van szemetes a buszmegállóban akkor oda dobom. de nagyon sok helyen nincs, mert ez az ország egy trágyadomb, elvárják az embertől az energiatakaréskodást, meg a környezettudatosságot, de annyit nemmképesek tenni h a buszmegállókba szemetest tesznek. akkor meg hagyjanak békén a fasságaikkal

2010. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Bár ha nem nőttél túl nagyra és nem vagy elég félelmetes, akkor biztosan lesznek olyanok, akik neked támadnak. A fiatalok körében inkább a flegmaság és a beszólások a menők, amikor pl rájuk szólok, hogy ne szemeteljenek. Én is dohányzom, viszont mindig elviszem a szemetesig. Ha nincs a közelben, akkor zsepibe csavarom és addig viszem, míg nem kerül az utamba egy.
2010. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mint ahogy az oktatásra sincs pénz, a nyelvtant sem tudják megtanítani alsó tagozatban.
2010. febr. 23. 20:28
 9/26 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Még egy olyan embert nem láttam, aki elcsomagolta volna. Példa értékű vagy.
2010. febr. 23. 20:30
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
Nincs jobb dolgod?
2010. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!