Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a cigit nem élvezem egyálta...

Ha a cigit nem élvezem egyáltalán attól még a füvesciginek lenne valami élvezhető hatása vagy csak rosszul lennék tőle?

Figyelt kérdés
Nem cigizek, csak néha, főleg részegen, de akkor se tudom miért. Se részegen, se józanul nem értem, hogy mi benne jó, úgy értem engem nem lazít el meg semmi, amit szoktak mondani. Pedig letüdőzöm, csak nem szívok valami nagyot.
2015. máj. 15. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

Ne füvezz!

Kis csitri lehetsz, nem leszel menő attól ha füvezel. Elég ciki lesz ha a rendőrök ezért visznek el, az még cikibb ha rászoksz, és a legcikibb ha ettől Zacher Doktornál fogsz kikötni a toxikológián, amiért fizetni kell.

Inkább 100-szor a cigi meg a pia, mint egyszer a drog.

2015. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Piától előbb kötszki Zachernél, mint az igazi fűtől. Egyébként a pia meg a cigi is drog, csak úgy mellesleg felvilágosítanálak.

Kérdező a fű teljesen más téma, mint a rendes cigi. Nekem rendkívül élvezetes és mély élmény.

2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy beütne.

Mindkettő füst formájában szájon át kerül a szervezetbe, a tüdőbe.

A hasonlóságok itt ki is merültek.

Egyél sütibe:D

De jobb, ha inkább el se kezded,főleg ha ilyen tájékozatlan vagy!

Mondjuk nincs halálos adagja,de akkor is...

2015. máj. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. A fű az nem drog?
2015. máj. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Kimondta, hogy nem az? A fű drog.
2015. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
A fű olyan drog, mint a kávé vagy a dohány.
2015. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
40%
A cigi meg a fű ugyanaz,csak más a neve,-mint a Cola meg a Pepsi.Próbáld csak ki nyugodtan,majd meglátod.
2015. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!