Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb hány naponta kell tölteni...

Kb hány naponta kell tölteni egy normál zippo öngyújtót?

Figyelt kérdés

Csak mert olvastam már olyat hogy mértékletes használattal is csak 1-3 napig megy egy feltöltéssel. Igaz ez, vagy tovább bírja? (Csak mert vásárlás előtt állok, és nem akarok 10e forintot kiadni egy gyújtóra, ami percenként kiürül)

köszi


2010. febr. 24. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
neis. És mielött kérdést teszel fel, a rovatot se olvasd el legközelebb ahova teszed :D
2010. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hat en szivok a zippo ongyujtommal...eddig a max 3 nap volt...ugyhogy hasznaltam kb ket hetig,most ott all a polcon...
2010. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél.

A megjegyzésed meg nem tudom mire vélni.

1. Ezzel kapcsolatos kérdést nem találtam az oldalon, pont.

2. Gondoltam egy öngyújtóval kapcsolatos kérdést, olyan helyen érdemes feltenni ahova főként dohányosok járnak, azaz a dohányzás témakörbe. Az, hogy az egészség részbe tették ezt a témakört nem az én hibám. Ennyi erővel meg a kérdések kb. 70%-a, mint pl: Hol lehet kapni, milyen az XY cigi? sem ide való, mert ezeknek sincs az égvilágon semmi köze az egészséghez.


Segítő hozzászólásokat várok.

köszi

2010. febr. 24. 19:50
 4/10 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak köszönöm.

Ettől féltem. Napi kb mennyit használtad?

2010. febr. 24. 19:52
 5/10 anonim válasza:
Hello nekem van 3 zippom is és kb 1-1,5 hétig lazán kibírja van h tovább is!!!És azért haszálom rendesen
2010. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Eddig 1-1. Akkor nem zárkózom el teljesen a vásárlástól.
2010. febr. 25. 17:25
 7/10 anonim válasza:
Hát nekem be vált apám is zippot használ és eddig se neki se nekem nem volt baja vele!!! Szóval sztem megéri venni!
2010. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia,masodik valaszolo vagyok.Max naponta hatszor hasznaltam...szoval nekem nem jott be.e raadasul egy jobb arkategoriasat vettem.Szoval szerintem semmivel sem jobb a zippo,mint a tobbi toltos ongyujto,csak ra van irva,hogy "zippo"...:D
2010. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hááát, izlések és pofonok é nagyon szeret tény h olyan mint a többi mert ugyan ugy tűzetad de más a feelingje nekem tetszik!!!:D
2010. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor valszleg beruházok majd egybe. (a legolcsóbb kategóriából)
2010. febr. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!