Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányoznak az emberek?

Miért dohányoznak az emberek?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy hogy a tinédzserek azok akik azért teszik mert 'menőnek' gondolják, felnőtt korban pedig 'megnyugtatja' őket (amely idegesség legtöbbször a nikotin hiányból ered), de akkor mégis milyen indokkal kezdtek dohányozni, mert biztos nem az volt hogy "Hú de ideges vagyok veszek egy doboz cigit hátha az megnyugtat".

2015. máj. 23. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez már a 4534634625126372425634625263674.-k ilyen kérdés...
2015. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
8%
Jaa... Már tényleg unalmas! Amúgy neked miért nem mindegy?
2015. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg már a sokadik kérdés.

Én például kíváncsiságból kezdtem el, egyik napról a másikra a fejembe szállt az ötlet, hogy ki kéne próbálni hiszen már valaki ilyenkor rendes dohányos, senki nem dohányzott sem a családban sem a baráti körömben, nem éreztem menőnek, nem hittem, hogy felnőttes, kíváncsi voltam mit szívnak a felnőttek egész életük során. Még kis csitri voltam, bevallom.

Van olyan akit megkínáltak elfogadta, megtetszett neki és azóta szívja.

Van olyan aki menőségből kezdte el.

Van olyan aki azért mert maga alatt volt és nem tudta mit kezdjen magával.

Az emberek mások és mások, mindenki más indokból kezdte el.

Van aki azt sem tudja megmondani miért. Rokonom olyan 8-9 évesen kezdte, a szülei nem figyeltek rá, 15 éves koráig titkolta de akkor már olyan mennyiségeket szívott, hogy 1,5 doboz, most 31 éves ,és kb 2,5 hónapja rakta le. :D

Nagyon megbánta.

2015. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat az ismétlésért csak olvastam egy dohányos kérdést és eszembe jutott ez a kérdés. Másfelől meg én úgy vagyok vele hogy mindenki csinálja azt ami jól esik neki, nem ítélkezek.


Az utolsónak meg köszönöm a választ.

2015. máj. 23. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
én azért próbáltam ki mert egy házibuliban megkínált az egyik barátnőm és kíváncsi voltam. Tetszett, egy ideig máséból szívtam aztán elkezdtem magamnak venni. De nem tartom magam függőnek. 16/L
2015. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ki akartam probalni, es megkinaltak. Eleinte keveset szivtam, most fel dobazzal.
2015. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!