Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 évesen mennyire gáz elkezde...

14 évesen mennyire gáz elkezdeni cigizni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Sokkal kisebb lesz az a fiútömeg, akit érdekelHETSZ. És ez főleg a normálisabb fiúkból vonódik ki.

Én cigis lányhoz nem is nagyon megyek oda..

2015. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Betegségek miatt gáz.
2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tizennégy évesen nagyon. És nem csak azért, mert károsítja a szervezeted, hanem azért is, mert nincs miből fizetned. Hiába a zsebpénz, vagy a nagymamától szerzett ötezres karácsonyra, mégiscsak mások keresetéből mérgeznéd a szervezetedet, elégítenéd ki a függő vágyaidat, és hát ez kicsit sem fair a családoddal szemben. Néhányan odáig süllyednek, hogy kilopják a pénzt a szüleik tárcájából, hogy aztán elcigarettázzák, és én ennél pofátlanabb dolgot nem tudok elképzelni.

Majd ha saját pénzből megveszed magadnak a dohányt, akkor oké. Onnantól kezdve a te pénzed, és a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz.

Amíg ez nincs meg, addig a kérdésre válaszolva, nagyon nagyon gáz!

2015. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A lehető legnagyobb gáz. Ostobaság.
2015. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gsjshbana válasza:
27%
NEM GÁZ..én 9 éves korom óta szivom és most 14 vagyok !! nem bántam meg mert jo !!
2015. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!