Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elkezdenék cigizni, hogy...

Ha elkezdenék cigizni, hogy titkolhatnam el, hogy szuleim ne tudjak meg?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha már érzed magad olyan nagynak, hogy bszod az egészséged, akkor ahhoz is érezd, hogy eléjük állj és ne sunnyogj!
2015. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszt kerek.
2015. máj. 24. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

A cigit rejtsd a sulid táskádba a könyvek közé.

A szagot a kezedről tüntesd el vagy valami illatos kézkrémmel vagy kézfertőtlenítővel a patikában pár 100 ft, mindig van nálam is ilyen helyzetre. :D

A szádat szutykold minden cigi után és utána még egyél i mentolosat rágó abból 2-3 negro stb és mindenképpen igyál rá vmi cukros ízesített üdítőt. De a legjobb sima csapvíz és citromlé, az minden szagot eltüntet. Ne dohányozz zárt térben! Akkor a ruhádon marad a szag. Nyitott térben cizizz de széllel ellentés irányban, hogy a füstöt ne rád hanem rólad vigye. Ha szélcsend van akkor ülj le egy padra és úgy nem marad rajtad. Ha elkapnak, hogy cigi szagú vagy mondd, hogy a suli budiban bagóztak vagy a lépcsőházban. Nem fogod tudni sokáig titkolni! Készülj fel. Vagy a lelkiismereted fog megszólalni vagy lebuksz!

Ja, az utcán úgy cigizz, hogy ne lássa semmiféle családbarát, szomszéd, tanár stb.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

UI.: Egy zöld kéz jöhet.

2015. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm.
2015. máj. 24. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként emelkedni fog az adagod, nagy önfegyelem kell, hogy megállj pár szállnál. És gondold át, hogy mennyi pénz ez egy évben, meg mit okoz. Nem ecsetelem, saját magamból kiindulva, engem sem érdekelt ki mit írt meg mondott elkezdtem, hülyén fogtam fel. Ha mérlegelted a helyzetet akkor kezdj bele.

Elnézést egyébként a helyesírási hibákért, utolsó voltam.

2015. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hat napi egy szalra gondoltam, mig nem lesz a nyari szunet. De nem magam miatt akarom ezt csinalni, csak meg akarom mutatni az egyik fontos ismerosomnek miert ne csinalja. Feltem ot..

Te is 18 ev alatti vagy?

2015. máj. 24. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, jó, az teljesen más tészta. Igen, 18 alatti vagyok.
2015. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy hulye otlet, de mast nem hiszem, hogy tudnek csinalni. Es ha ez sem jon be, hat akkor muszaj lesz elfogadnom.
2015. máj. 24. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt beszélgessünk, ha tanácsra van szükséged írj egy privit nekem.
2015. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal miert mutatnad meg hogy te is cigizel?:o
2015. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!