Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt hallottam, hogy remek...

Azt hallottam, hogy remek dohányhelyettesítő a kakukkfű vagy a morzsolt szárított kapor. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy igaz-e, tudom, hogy károsabb mint a rendes cigi és nikotin nincs benne. De olvastam 1-2 helyen, hogy valaki aki leszokóban van ezeket szívja. Tényleg igaz, hogy remek dohányhelyettesítők? Hallottam még a diófa levélről is, de annak magas a ciántartalma tudtommal.

2015. máj. 30. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Diófa levelet én már próbáltam, amikor nagyon nemvolt dohányom pár napig, hüvelyem viszont igen és nagyon jólesett volna 1-2 szál. Én is olvastam a ciánról, de ez több hónappal ezelőtt volt és még élek végülis. Azzal talán csak az a baj, hogy nem mindig elérhető pláne télen ugye. Az íze kellemes volt, a cigit sem volt nehéz megtölteni belőle. Elég forrón égett és nagyobb rész izzott adott pillanatban, mint a dohánynál. A kaprot vagy kakukkfüvet sajna nem ismerem ilyen téren.
2015. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor még nem adták ki nekem a dohányt a boltban, akkor teafüvet töltöttem bele :"D
2015. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!