Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi 1 doboz cigi mennyire...

Havi 1 doboz cigi mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
már évek óta ennyit szívok és nem szoktam rá jobban
2015. jún. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy honap alatt fogy el egy doboz es nem vagyok annyira gorcsosen raszokva.. a cigi alapbol karos:/ de meg jobbik eset ,hogy egy doboz kitart egy honapig es nem egy nap alatt tunik el az egesz ..
2015. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát kevés baj lehet ebből, bár inkább semmi. De mindig jobb, mintha napi 2 dobozzal és azért jóval rosszabb, mintha 0 szál aktívan és passzívan. Én is cigizek, de eddig jó vagyok tesiből
2015. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevésbé árt mintha naponta szívnál ennyit de azért a semmihez képest árt.
2015. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as

itt válaszolok mert a nevem túl publikus.

22 vagyok.

2015. jún. 7. 20:50
 5/6 jorpet válasza:
Relatív, egy szál cigi is lehet ártalmas. Ez szervezetfüggő is, valaki 90 évig él aktív dohányosként, valakinek meg kevesebbtől is baja lesz.
2015. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, az ember nem tudja megmondani, hogy az ő szervezete hogyan reagál a cigire. Azt gondolhatod a havi 1 doboz az semmi, van aki többet szív.

Én 2,5 évig cigiztem az elején havi 1 doboz ment el, az utolsó fél évben körülbelül 1-2 hetente 1 doboz, de sajnos nekem ennyitől is bajom lett. Az ember mindig azt gondolja, hogy ő nem lehet beteg ettől. Semmiképp ne szokj rá jobban, a leszokás lenne a legjobb, bár tudom milyen nehéz.

2015. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!