Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizek, és azt akarom megkérd...

Cigizek, és azt akarom megkérdezni, hogy kell letüdőzni a cigit, hosszan beleszívunk egyet, bent tartjuk hosszabb ideig és kiengedjük?

Figyelt kérdés
Volt olyan is, aki azt mondta, úgy szívjak bele és úgy engedjem ki, mintha megijednék, de igazából spanom is cukkol hogy nem tudom letüdőzni, és másik meg azt mondta,2 év alatt megkaphatok ebből 1 laza szájrákot, bár a tüdő sem jobb. Normális választ szeretnék kapni a kérdésemre, a világi bunkók mellőzzenek. (Ja és cigiről annyit hogy először piros marlborot szívtam vagy kék multit, de ha az előbbit, na akkor attól rohadtul beszédültem kb az 1.3-4 alkalomnál. )
2015. jún. 12. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Beleszívsz a cigibe, aztán rászívsz szájon vagy orron át levegőt. Ha beszédültél, akkor letüdőzted. Semmivel nincs nagyobb esélye a szájráknak, ha nem tüdőzik le a füstöt, hiszen egyébként is a szájadba szívod, persze annak semmi értelme nincs ha valaki nem tüdőzi le.
2015. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre ment a letüdőzés. xD Beleszívtam mondták vegyek rá egy nagy levegőt, rávettem , egy fél óra szédülés, pont ittas is voltam. Mindenki 5 percenként kérdezte, hogy jól vagyok-e xD
2015. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha letüdőzöd akkor is kaphatsz szájrákot.tüdőrákot is.

Ha nem tüdőzöd akkor kisebb a tüdőrak eselye

2015. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom a szájrákot, de 3 éve dohányzom, 8.-ban kezdtem, 10.-től 11.-ig volt 1 év kihagyásom, pont tegnap mutatták meg hogy hogy kell letüdőzni, beleszívok 1-2 mp-ig, utánna meg kiveszem a cigit, és a bent tartott levegőt kifújom, pont mint a be-és kilégzésnél! Napi 5-7 szálat szívok max, tegnap vettem sötétkék Szofiet, és papám is 75 évesen halt meg pont a cigi miatt tüdőrákban(Románc cigi) meg sokat ivott mielőtt meghalt apám apja... :'( Keresztapum tavaly novemberben tette le. Idősebb Unokabátyám, csaja, én, meg talán más nem dohányzik. Anyu eldobott ukrán női zöld-fehér, meghalt embert ábrázoló képes női cigit. Annak a márkának mi a neve, mert érdekelne, utánanéznék? Bár mindegy, mert én a sötétkék Szofit szeretem, asszem keresztapu is ilyet szívott.:) :S Most gyakorolom, úgy mint a tusvonalat. De a tusvonal hasonló nehézségi szinten volt, mert azt is 9.-től idáig gyakoroltam, mire ki tudtam alakítani a nekem megfelelőt. És nem szédülök a cigitől, torkom se kapar, de apu barátnője ápolónő Bonyhádon a fül-orr-gégészeten, azt mondta, ha este szívok el 1 szálat, tökmindegy elötte hányat szívok el, reggel már másnap jelentkezik a köhögés, a lerakódott anyagok miatt, és igaza lett, mert ő is cigizik, most próbálja letenni, max napi 1 mentolos zöld Szofit vagy milyet szív el. :) :3
2015. júl. 11. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
3 éve cigizzel, de csak most tanultad meg letüdőzni, gratulálok!
2015. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De akk van rendesen letüdőzve, ha 4-5 mp-ig bent tartod a beszívott levegőt v. füstöt, és utána kifújod nem? Vagy azt h kell csinálni, h az orrodon is jöjjön füst? (akk van rendesen letüdőzve????) Vidit vagy értelmes komit, mert azt vágom, ha 1-2 mp-ig bent tartom és utánna kifújom, sötétebb meg több füst jön ki, ha meg 4-5 mp-ig akk világosabb és akk van jobban letüdőzve nem? De h kell azt csinálni, h az orrunkon ráveszünk még 1 levegőt? (az az amikor az orrunkból is füst jön nem? Na az h kell csinálni?) Akkor van rendesen letüdőzve?

Ja és 3 éve kezdtem, akk még azt se tudtam, mi az h letüdőzni, meg tüdőrák, szájrák, mert akk voltam 15 éves, most meg 18 ....

2015. júl. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!