Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás leszokás után...

Dohányzás leszokás után mennyi ideig hízik az ember?

Figyelt kérdés
2 hónapja tettem le, viszonylag könnyen 15 év és 1 doboz után. Minden nap 1 órát futok, ugyanazt eszem, csak kevesebbet (kb. 3/4-ét a korábbi mennyiségnek), eddig 4 kiló jött fel (nő vagyok, 58-ról 62-re híztam). Ennyi még elfér, viszont többet nem akarok. Meddig tart még a hízás?
2015. jún. 12. 23:09
 1/5 anonim válasza:
Ameddig a bagózást evéssel pótolod..
2015. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem írtam, hogy nem evéssel pótolom, hanem mozgással és a korábbi mennyiségeket nem eszem meg...
2015. jún. 12. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy a dohanyzas letevese okozna a hizasodat ... foleg ugy, hogy mellette sportolsz es a korabbinal kevesebbet eszel.


Dohanyzas leszokasa utan akkor szoktak hizni az emberek, ha potcselekveskent nassolgatni szoktak es igy jonnek az eszrevetlen plussz kilok ... de mint mondtad, nalad nem ez a helyzet.


Persze kerdes, hogy mennyi is az az eredeti annyi, aminek mostansag csak a toredeket eszed, de ha mellette psortolsz is, akkor mar megint nem tul logikus a sulygyarapodas.


Persze ertheto, hogy a 2honap allatti 4kg sulytobblet izgatja az agyad (ennyi egyaltalan nem ferhet el) ... szerintem komolyabban jarj utana, mert ez nem normalis es biztosan nem a dohanyzas elhagyasa okozza.

2015. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem azért híznak az emebrek, mert abbahagyták a dohányzást, hanem azért, mert evéssel akarják csökkenteni a hiányérzetet.
2015. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak nassolás miatt hiznak leszokás után, hanem mert lelassul az anyagcsere.

Egyél emésztést serkentő dolgokat, gyümölcsöket

2015. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!