Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt mondják, hogy minden...

Azt mondják, hogy minden elszívott szál cigi -5 perc az ember életéből! Miért nem fél mégse senki?

Figyelt kérdés
Úgyis elüt a villamos?

2014. febr. 24. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert nem hiszik el, hiszen még mindig élnek!

2. A függőség nagyobb úr, nem érdekli, hogy előbb fog meghalni tőle. Lényeg, hogy most jól érezze magát.

2014. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%
Nagyim 83eves , 16eves kora óta napi 1 dobozzal sziv es semmi baja a tudejenek, sort semminek. Szemüveg nelkul olvas, 1gyogyszert szed vérnyomásra, es fittebb mint én, ugyhogy ez a cigi megöl téma eléggé relatív.
2014. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez eleve nem így van, mert emberfüggő. Van, aki elfüstölget 100 éves koráig, mások pár év alatt belehalnak.

De az emberek amúgyis furák, gyakran önsorsrontók, "ah velem nem történik ilyen" hozzáállásúak - de olyan is van, aki igenis ezt választja, most, a távoli jövő nem érdekli. S bizonyára olyan is, akit zavar, hogy rosszat tesz magával, de nem bír változtatni, gyenge függő. Itt van pl. az én netfüggőségem, hajajj... Könnyű azt mondani, hogy ne :P

2014. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es


Ez azért lehet, mert valószínűleg a nagyid 300 évig élt volna :D


Viccet félretéve: Mert hülyeség. Fater 30 éve szív napi 1, néha 2 dobozt és semmi baja. Jobban bírja a fizikai megterhelést mint én. Gyógyszert nem szed és két évente kb. 1x beteg pár napig. Lehet, hogy nem tesz jót, de emberfüggő igazából. Van aki már pár hónap után elkezd köhögni, van aki élete végéig szívja és mégis egészséges.

2014. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
e szerint az elmélet szerint én aki 13 évig dohányoztam, abból első 6 évet kb napi 1 doboz, második 7 évet kb napi 2 doboz, akkor 94900cigit szívtam el, az 474500perc minusz, mi 329.5 nap minusz... de konkrétan ezt a nem egész 1 évet milyen korból vonjam ki??? szal remélem érted, mennyire komolytalanok az ilyen városi legendák...
2014. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2es

az imént levezetett számításai malapján, a tte nagyid is még csak minusz 4.6 évnél tart, tehát ha neki eleve adatik pl 100 év, akkor még 10 így is vissza van neki...

2014. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg -5 perc, mert addig tart elszívni kb, és addig nem tud mást csinálni. Az alvás meg napi több óra -. Nem féltek?:D
2014. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szervezetük annyira hozzá van szokva a nikotinhoz, hogy folyamatosan kívánják a cigit, és nem érdekli őket, hogy az életüket kockáztatják.
2014. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Aki sokat cigizik (éveken át) akkor van olyan, hogy korom fekete belül a torka. Én utálom a cigit 1. Egészségtelen 2. Nem tesz jót a májnak se 3. A szagát pedig ki nem állom. Aki cigizik azt jól tarkón ba**nám, hogy essen ki a cigi szájából, vagy karon rúgnám, hogy essen ki a kezébôl (karatézok ezért ez nem lenne nagy kihívás :D).
2014. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fene se tuja, hogy ez az 5 perc minusz szálanként igaz-e. volt olyan 94 éves öreglány, aki cigizett és ilyen sokáig elélt.
2016. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!