Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerul a pattintos...

Mennyibe kerul a pattintos kek marbi? Es a szofibol van pattintos? Ha igen, annak az ara?

Figyelt kérdés
Eddig pattintos kek multit akartam venni, es most olvastam, hogy megujult, szuro nelkuli..
2015. jún. 15. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom a "traktoros szofi" a pattintós. barnás "zsacskós". bár fingom nincs, mi az a pattintós.
2015. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: A pattintós, aminek a végét elpattintod, akkor mentolos lesz. Ha nem pattintod el, akkor sima.
2015. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megújult, igen, de attól még van szűrője, csak nem ér végig a papírban. A papír a szűrőnél vastagabb, mint volt, tehát nem fog összelapulni.

Szofiból van pattintós. Nem rossz, az ára a többihez képest egész jó (baromi drága így is /980).

A pattintós kék marlbororól még nem hallottam.

Amiről tudok az a pattintós arany, piros, és van egy dupla pattintós is (ez mondjuk elég gyenge, mármint erőssrégre.)

2015. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!