Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy érzitek, jobb vagy...

Hogy érzitek, jobb vagy károsabb az E-cigi a szervezetre?

Figyelt kérdés
Itt most nem Kulombozo cikekkre hivatkozzatok légyszi, hanem hogy ti hogy érzitek magatokat oszintén, mióta áttértetek a rendes cigirol.

2015. jún. 16. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eleinte kicsit fájt a torkom tőle(1-2 hét),és ki voltam tőle száradva, 3 hónapja ecigizek most kezdem már jobban érezni magamat, Nem fulladok ki mire fölérek a 4 emeltre...
2015. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok külöNböző cikkekre hivatkozni, de akkor mi alapján várod az állásfoglalást? Amúgy ugyanolyan káros, mert nikotint tartalmaz.
2015. jún. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, hülyeséget írsz. A cigiben nem a nikotin az igazán káros.
2015. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A nikotin IS káros, úgyhogy te írsz hülyeséget.
2015. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tény hogy káros de ez ecigiben a nikotin ami egyedül káros.

Az analóg meg tele van mindenféle kátránnyal...

2015. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bàr vagyok benne biztos hogy a z e cigitől van bármi bajom, de tény hogy pont azóta vagyok extrèm fáradt mindenn nap, van hogy csinálok vmi és hirtelen tör rám vmi és muszàly leülnöm pihenni. Jó minősègü alapanyagokból keveren a liqvidet, és nagyon alacsony nikotin tartalmura csinálom. Az első két hétbe meg asztmás tüneteim voltak... ami mostanra már csak annyi hogy sokszor sóhajtozok, de ez sem biztos hogy ettől van.
2015. jún. 19. 13:31
 7/14 anonim ***** válasza:
A tüneteid történetesen lehetnek a károsanyag-bevitel csökkentés hatásai is. A szervezeted nem kapja meg a megszokott kátrány/szén/stb. adagot, idővel hozzá fogsz szokni. Az asztmás tüneteket a tüdő tisztulása okozza.
2015. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az előző válaszoló feltevèseit nem hinnèm. Mert már kètszer is abba hagytam a cigitkb 1 èvre, és nem voltak ilyen tüneteim. Sőt egy két nap után miután elhagytam a cigit kifejezetten jól éreztem magam, frissnek, energikusnak. Most pont a ellenkezőjét érzem. Mostanra abba maradt a sohajtozàs is, viszont úgy érzem beszakad a hátam, ég minden izmom, az arcbőröm, a szemem úgy érzem ki akár gubbadni. :) amúgy lehet máshová kellet volna fel tennem a kèrdst, ahol tudhatja vki mitől van ez.
2015. jún. 25. 19:27
 9/14 szamo77db ***** válasza:
A legnagyobb kár, hogy egyáltalán elkezdtél cigizni!
2015. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ecigi kevésbé káros, csak a puhap!csök szívják. Barna szofi, pirosmalbi az igazi.

Szívj minél többet.

2015. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!