Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányos szülők dohányos...

Dohányos szülők dohányos gyerekei! Ki hány évesen kezdte? Szülők, amikor megtudták, mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom, de tudok pár ismerősöm történetét.

Egyik osztálytársam: 13 évesen kezdte a barátok miatt, eleinte heti 1 doboz, mára 14 éves lassan 15 és napi 2 doboz. Mikor lebukott próbálta az anyja leszoktatni de nem tudta, nagy balhé nem lett belőle.

Másik osztálytársam: Pont ma bukott le, ment haza a hamusban eloltott egy cigit ami füstölt mikor az anyja hazaért a melóból. Kérdezte tőle az anyja, hogy cigizett-e, letagadta. Rálehelt és lebukott. Az anyja csak nevetett, mert ő is dohányos, az apja ki akarja nyírni.

Lány osztálytársam: Sem anyja, sem apja nem dohányzik, kitűnő tanuló, mégis láncdohányos napi 1,5-2 doboz. Nem tudom, hogy bukott le olyan 6-10 hónapja cigizett mikor lebukott. Az anyja, apja nagyon ellenzi mai napig, de nem tudnak vele mit csinálni.


Nekem speciel se apám, se anyám nem dohányzik, hamar lebuknék és valószínűleg eltörné ka kezemet is ha kiderülne.

2015. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

apám láncdohányos anyám csak cigizik..én kb fél éve.. tekerem..olyan napi 6-10 szál..bár van hogy csak 2-3..van hogy több mint 10.. szóval ja.. tudják..levágták..azt mondták hogy mindenki kipróbálja szóval nem fognak basztatni csak ne vigyem túlzásba

17l

2015. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én alighogy elkezdtem cigizni, ötödikes koromban (akkor próbáltam ki), anyám rögtön tudta, de semmi baja nem volt vele, sőt, a mai napig nincs, mert tudja, hogy leteszem, ha kell. Apám ellenzi, nem szereti, sőt, kiabált is velem egyszer, de nem hatott rám különösebben... Átlag napi 1 dobozzal szívok. 16/F
2015. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!