Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha buliba 1-2szalat elszivok...

Ha buliba 1-2szalat elszivok az karos?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk 3hetente bulizok es csak akkor cigizek,elszivok 2szalat akkor az nagyon karos hatassal van ram ugy hogy 14eves vagyok? Rosszindulatuakat nem kerek.tudom nem leszekk meno nem azert csinalom es ja vagom hogy te meset neztel az en koromba nem buliztal;)
2015. jún. 21. 19:53
 1/5 szamo77db ***** válasza:
100%
Minden korban káros. 14 évesen pedig pláne. Kár lenne próbálgatni, mert ha ízlik, mindig több kell. Sosem lesz elég. Tudom, az a két szál nem sok, de majd újra megkínálnak, aztán újra, érted? Jobb lenne megelőzni. De neked kell döntened.
2015. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Dehhogy káros. Mennél korábban kezded, annál könnyebb lesz rászoknod. Ugye ez elég jóindulatú hozzászólás volt.
2015. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
káros
2015. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen káros a te korodban és később is felnőtt korban. Inkább rágózz! Nem lesz büdös a szád és a kezed.
2015. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nem fog tetszeni. Én egyszer próbáltam és utána ötször fogat mostam.
2015. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!