Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi károsabb a dohányzásnál?...

Mi károsabb a dohányzásnál? Ha 1-2 hetente hétvégén buliba elszívok 3-4 szálat vagy ha mindennap elszívnék 1- et?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Minél ritkábban gyújtasz rá annál kevésbé káros, tehát ha csak buliba, ha naponta gyújtasz rá előbb utóbb rászoksz.
2014. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 17/F vagyok. Az az érdekes, hogy mikor otthon van egy doboz cigim folyamatosan érzem, hogy "milyen jo lenne most rágyujtani" de sosem gyujtok rá így otthon, csak ha buliba vagyok. Ha meg nincs otthon cigim, akkor sose jut eszembe, hogy rágyujtsak.
2014. febr. 4. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem leszel attól "menő" hogy dohányzol.

A legrosszabb szokás, ha pl. buliba találsz 1 csajt lehet hogy ezért nem állna veled össze.

2014. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért gyujtok rá olyankor, mert hogy "meno" , hanem mert jol esik.. korulottem mindenki dohányzik és így társaságba jo elszívni egyet. Nemtudom jobban kifejteni :D
2014. febr. 4. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
ha napi egyet szivsz abból könnyen lesz 2 majd 3 és máris rászoktál.
2014. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem baj, ha néha cigizel a bulikban, én is szoktam, és egyébként egyáltalán nem cigizek, csak ha kicsit többet iszok, akkor van hozzá kedvem. Mondjuk ez nálam nem 1-2 hetente fordul elő, hanem jóval ritkábban. Viszont azt is vedd figyelembe, hogy rengeteg ismerősöm szokott rá úgy a cigire, hogy először csak buliban, aztán csak társaságban, aztán csak napi egyet, végül napi 2-3-4-5. Aztán meg próbálhatnak leszokni.
2014. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp szoktam rá régebben. Meg sem álltam napi 2 dobozig. Akkor már szabályosan rosszul voltam tőle.

Végül leraktam (illetve a jelenlegi állapot szerint nem dohányzok), de érzem, hogy bármikor rágyújtanék, ugyanott folytatnám.

Ne dohányozz se heti se napi szinten. Iszonyat drága lett, és tovább fog emelkedni. (és igen, megspóroltam rajta 7 év alatt egy kicsi ház árát, abban élek)

2017. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!