Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elszívtam 2 doboz cigit, még...

Elszívtam 2 doboz cigit, még két hónapja. Azóta nem szívtam, nem is hiányzik. Okoz maradandó problémát ez a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Tetszett a cigizes, de azota ugy gondolom az egészségem fontosabb, nem cigizei már, es nem is fogok. Ez a 2 doboz cigi jelent valamit, vagy olyan vagyok mint egy nemdohanyos?
2015. jún. 28. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod tőle.
2015. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyes döntés. Ennyitől nem lett semmi bajod.
2015. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
2 doboz cigitől semmi bajod se lehet
2015. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy pár hónapig, esetleg egy évig érzékenyebb leszel a légzőszervi betegségekre. Mivel nem volt megfelelő vizsgálat a dohányzás előtt, ezért jelenleg nem kideríthető az akut károsító hatás.
2015. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit.

Én több mint 26 éve,hogy dohányzok napi 4 doboz hosszú piros marlboroval és semmi bajom.

2015. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó, sajnos már valószinüleg van bajod csak tüneted nincs, azok majd ezután jönnek.
2015. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2015. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 II.Gyuresz válasza:
Nem lesz gond. De engedd meg, hogy arra biztassalak: ne is próbáld többé. Gratulálok!
2015. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!