Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azóta hogy érzed magad?...

Azóta hogy érzed magad? Milyen minőségi változás történt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, h aki korábban legalább 10 évig dohányzott (napi kb egy dobozzal), és aztán leszokott, azóta hogy érzi magát? Miért döntött a leszokás mellett (mi váltotta ki, h akkor most kész, és ennyi, soha többet)?
2015. júl. 5. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Magamat nem mesélhetem, nem dohányzom. De megkérdeztem a nevelőapámat.

9 éves korától szívta több mint 20 évig. Azért kezdte el, mert nem érdekelte a szüleit semmi, nem bírtak vele, alapból rossz gyerek volt, sokszor volt rendőrségi ügye olyan 11-17 éves kora között.

Napi 1,5 dobozzal szívott, jelenleg is még elektromos cigit szív, nikotin nélkül. Nehéz volt neki a leszokás, első egy hét katasztrófa.

De örül, hogy letette, mióta letette kap rendesen levegőt, nem kel fulladozva, nem dagad a lába, szebben látja a színeket, jobban lát stb.

Azért döntött a leszokás mellett, mert összekeveredett az Én Édesanyámmal aki nem dohányzott soha életében, és természetesen leakarta szoktatni minél hamarabb a párját is.

Mikor megkérdeztem, hogy lehetséges-e, hogy visszaszokjon azt mondta nem. Vett azóta egy doboz cigit a múltkor, felhúzta magát nagyon, elment itthonról és bement a trafikba, rágyújtott, de a felét nem bírta elszívni. Szédült, hányingere volt.

Szóval Ő sikeresen leszokott.

2015. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kb tíz évig szívtam, és kilenc éve tettem le. Kis futás után ugyanúgy alig kapok levegőt, viszont elhíztam mint egy disznó.
2015. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!