Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történt velem? 3 hónap...

Mi történt velem? 3 hónap után rágyújtottam, és valami szörnyűszar cigizni!

Figyelt kérdés

Fél évig cigiztem, nem egyfolytában, de heti alkalommal szinte, és nem akartam többé szívni! 4 hónap elteltével találtam a szekrény mögött 1 cigis dobozt benne 1 fél cigivel, biztos elnyomtam. És gondoltam a nosztalgia kedvéért elszivom. Hát valami szörnyű!

Az orromat facsarta, alig bírtam szivni belőle, és nem éreztem azt amit akkor, amikor cigiztem! Régen valahogy megnyugvást éreztem, ha cigiztem! Most valahogy feszült lettem. És az íze! Folyamatosan köpni kellett! Ahogy elnyomtam, rohantam be fogat mosni! Nem birtam azt az ízt a számban!

De mi történ? RRégen nem ezt éreztem! Mitőlvváltoztam meg?

Rosszabb volt mint mikor először cigiztem!!!

Most valahogy megutaltam a cigit!

Mások hogy tudnak vissza szokni a cigizesre?



2013. dec. 27. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egy fél éves használt dekkre kell gyújtani, hanem egy rendes szál cigire.
2013. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Már bocs de ha komolyan vissza akarsz szokni a dohányzásra akkor veled valami nagyon nincs rendben! Természetesen egy féléve elnyomott dekknek nem épp kellemes íze van, de gondolj bele, 1000 forintból lehet menni már moziba, te hogy akarod jól érezni magad, úgy hogy egy olyan cuccoct szívsz amitől romlik a teljesitményed, büdös leszel (amint rendszeresen szívod a szagod is olyan lesz mint az általad szívott cigi íze), vagy pedig igazi boldogságot keresel és bemész egy jó filmre, amitől tényleg megnyugodhasz és jó hatással is van rád?
2013. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet megutáltad és kinőtted.
2013. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sikerült felnőnöd.
2021. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!