Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 hónapja abbahagytam a...

2 hónapja abbahagytam a herbálozást másfél év után úgy érzem elmúlt már nagyjából minden elvonási tünetem és nem is akarom már nyomni azt a retket, de kb minden álmom arról szól hogy herbálozok, ez elfog múlni idővel?

Figyelt kérdés

Volt már valaki így, akár más drognál? Ma konkrétan négyszer ébredtem fel és aludtam vissza és ennyiszer álmodtam ugyanúgy a herbálozásról.Nagyon idegesítő(egyébként régen is nagyon rossz alvó voltam,sztem nem a cucc miatt ébredek fel 4x egy éjszaka)

Köszi a válaszokat.



2015. júl. 11. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idegeidet tette tönkre.
2015. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lelki sóvárgás részei az ilyen álmok.
2015. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cli_hlt ***** válasza:
Igen, elmúlik majd, kitartás!
2015. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. júl. 15. 12:26
 5/5 anonim válasza:
majd elmúlik! én sokáig toltam, de úgy ájultam el egyszer, hogy maradandó heg keletkezett rajtam. azt hittem megdöglök ott helyben. azóta nem tolom, nem is álmodok vele, párszor álmodtam fűvel. évente eltolok 2 spanglit sokat mondtam és az sem jó, nagyon nem hiányzik. pedig vagy 15 évig szoros közöm volt hozzá
2015. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!