Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor válik már végre-valahára...

Mikor válik már végre-valahára történelemmé a dohányzás?

Figyelt kérdés

Ez sokkal rosszabb szokás mintha például én mániákusan függnék attól, hogy kimegyek a járdára és elkezdem nyalogatni a kiköpött rágókat vagy ha súlyosan csótányevő lennék stb. stb.


Ugyanis az általam felsoroltakban közel sincs annyi azokból a halálos mérgekből amik a cigarettában vannak:

[link]

(ezek csak az erősen rákkeltő mérgek)

Ezek meg a maradék mérgek:

[link]

[link]


Egy épp elméjű ember életébe nem gyúltana rá!


De a legrosszabb, hogy egyesek még képesek fizetni is ezért...



2015. júl. 26. 14:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én nem cigizek, és kifejezetten zavar, ha a környezetemben valaki rágyújt, és még engem szólnak le, ha leszólom a cigiseket.:DDDD ok..
2015. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te most valami cigaretta-pánikot kaptál, hogy emiatt aggódsz? Mások büdös, koszos rágóit a földön nyalogatni az sokkal jobb.. észlény vagy. Magyar lakosság 30%-a dohányzik és ha össze veted a lengyelekkel, ahol csak 15%, akkor egy lengyel szemével itt kb. mindenki füstöl. Képzeld, ez egy ugyan olyan függőség, mint pia, kábítószer, csoki zabálás, kóla öblögetés stb. Van akinek ez kell, valaki meg nem gyújtott még rá soha életében és nem is fog. Sok sportoló is dohányzik, pl. Görbicz Anita. Figy, lehet szebb lesz az élet, ha nincs a világon bagó, de erről csak álmodozol.
2015. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért vagyunk a kiemelkedő 15. helyen a világ rákos megbetegedési listáján:

[link]

[link]

2015. júl. 26. 14:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne cigizz ha nem akarsz, magadnak teszel jót. Az meg aki dohányzik, a saját életével játszik. Persze nyilvánvaló pozitívum, hogy egyre több helyről tiltják ki a cigit. Se a vonaton, se a buszmegállóban, se az éttermekben nem vagyunk kíváncsiak a cigifüstre. De a saját házában a saját egészségével mindenki azt csinál, amit csak akar..
2015. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, jó lenne, ha történelemmé válna. Sajnos majdnem mindenhol van dohányos szomszéd, akitől nem lehet rendesen szellőztetni. Ahogy kicsit hűvösebb van, már megy a pöfékelés. :(
2015. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

neked nem mind1?

foglalkozzzzzzzz magggaaadddaaallll

2015. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sose fogom megerteni. Ebben a temakorben miert vannak olyanok,akik ellenzik a dohanyzast? Nagyon idegolo...
2015. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Talán, mert ott írja nagyba, hogy: "EGÉSZSÉG"


A dohámyzás és egészség szó egymás ellentétei.

Olyan mint a fekete-fehér, fent-lent, Jézus-Sátán stb. stb.


Hova írjam? Itt kell tisztába lenniük ezeknek az embereknek, hogy amit csinálnak az ugyanolyan mintha én most itt a székben fognám és elkezdeném enni az ólmot, ciánt, kátrányt, sarat, téglát stb.

[link]


Én nem fogom megérteni, hogy ti hogy vagytok képesek fizetni azért, hogy halálra mérgezzétek magatokat és tönkre tegyétek a szervezeteteket és a környezetetekben levők egészségét is!


#6-os!


Kíváncsi vagyok, hogy a fiadnak is ugyanezt mondod-e amikor indul a heroinnal teli injekciós tűt belenyomni a vénáiba.


"Jól van fiam, engem nem érdekel, magammal törődök, te legyél csak szabad"


Ez a baj a mai liberalizmussal, ha látok egy embert aki szenved, kínlódik, mérgezi magát és segítségre van szüksége akkor még engem néznek hüłyék ha tájokoztatom a tettének felelősségével és segíteni akarok neki.


Hová tart a világ... Lassan már ha valakinek a szeme előtt késelnek halálra valakit akkor is csak annyit mondanának: "Törödj magaddal!"

2015. júl. 27. 00:12
 9/13 A kérdező kommentje:

Inkább az az idegölő, hogy még mindig vannak olyan emberek akik fizetnek, hogy tönkretegyék magukat.


Leszögezhessük, hogy mindegy dohányzó önromboló mazohista!

2015. júl. 27. 00:16
 10/13 A kérdező kommentje:
*minden
2015. júl. 27. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!